کد خبر: 70120 A

استقلال| مجتبی جباری

ببینید: محترم‌ترین مرد فوتبال در کتابفروشی بازیکن استقلال

ببینید: محترم‌ترین مرد فوتبال در کتابفروشی بازیکن استقلال

ایران آرت: هافبک اسبق استقلال و تیم ملی میزبان یکی از چهره‌های ماندگار فوتبال ایران شد.

مجتبی جباری این روزها فارغ از هیاهوی فوتبال سرش را به کتاب فروشی خود در پایتخت گرم کرده اما از ملاقات با چهره‌های سرشناس غافل نمی‌شود و اتفاقاً خیلی دوست دارد ورزشکاران کتابخوان را در کنار خودش ببیند.

به گزارش خبر ورزشی، هافبک فوق العاده تکنیکی استقلال در سال‌های گذشته که سابقه قهرمانی با این تیم در لیگ برتر را هم دارد، روز سه‌شنبه در کتابفروشی خود میزبان حمید علیدوستی، مهاجم ارزشمند تیم ملی و فوتبال ایران در دهه‌های گذشته شد. این دو نفر حسابی با یکدیگر گپ زدند و جباری در واکنش به حضور حمید علیدوستی عکسی را کنار او در فضای مجازی منتشر کرد و نوشت: محترم‌ترین مرد فوتبال امروز مهمان ما بود. با حمید خان علیدوستی حرف مشترک بسیار داشتم زمان مثل باد گذشت.

عکس| پدر ترانه علیدوستی مهمان زیدان استقلال

حمید علیدوستی از دیرباز به کتابخوان بودن و البته علاقه داشتن به هنر سینما و موسیقی فوق العاده معروف بود و شاگردانش تاکید دارند که بارها او را در اردوها و داخل هواپیما مشغول خواندن کتاب دیده‌اند. حمید علیدوستی جدا از هدایت تیم‌هایی همچون سایپا و پیکان، سابقه سرمربیگری تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان کشورمان را هم دارد. البته او حالا چند سالی است که از متن فوتبال فاصله گرفته و ترجیح می‌دهد دورادور تماشاگره اتفاقات عرصه مستطیل سبز باشد.

استقلال مجتبی جباری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین