کد خبر: 70146 A

استقلال

این ستاره در تیم استقلال جایی ندارد

این ستاره در تیم استقلال جایی ندارد

او امید زیادی به درخشش در ترکیب استقلال و حضور در یکی از تیم‌های مطرح آسیایی داشت اما این پروسه در همان شروع متوقف شد

ایران آرت: با بازگشت سینا سعیدی فر به اردوی تیم آبی و حضور او در لیست استقلال در بازی با صنعت نفت آبادان به نظر می‌رسد، لیست بازیکنان زیر ۲۳ سال استقلال پر شد و منتظر محمد باید اردوی تیم آبی را ترک کند.

به گزارش خبر ورزشی، زمانی که استقلال منتظر محمد را به خدمت گرفت، سینا سعیدی فر را روی کاغذ از لیست کنار گذاشت اما این دروازه بان در بازی با صنعت نفت دروازه بان دوم استقلال بود. با این تصمیم مهم جواد نکونام حالا منتظر محمد باید اردوی تیم آبی را ترک کند.

جواد نکونام به باشگاه استقلال توصیه جذب دو بازیکن خارجی در پست وینگر و مهاجم را داشت که این‌ها عموما بازیکنان سرشناسی بودند اما باشگاه استقلال به جای جذب این بازیکنان منتظر محمد را به خدمت گرفت. به همین خاطر جواد نکونام از این بازیکن خواست اردوی تیم را ترک و برای تعیین و تکلیف راهی باشگاه استقلال شود. در چنین شرایطی که باشگاه استقلال نفرات مورد نظر سرمربی را بخدمت نگرفته، تصمیم جواد نکونام این است که تیم با همان نفرات فصل گذشته به کار ادامه دهد.

رسانه عراقی مدعی شد؛ احتمال فسخ قرارداد منتظر محمد با استقلال | فوتبالی

منتظر محمد یکی از بازیکنان شاخص تیم ملی امید عراق به شمار می‌رود. او امید زیادی به درخشش در ترکیب این تیم و حضور در یکی از تیم‌های مطرح آسیایی داشت اما این پروسه در همان شروع متوقف شد و حالا استقلال با نگه داشتن سینا سعیدی فر لیست بازیکنان زیر ۲۳ سال خود را پر کرده است.  

استقلال
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین