کد خبر: 70147 A

علیرضا بیرانوند| پرسپولیس

پیغام خاص علیرضا بیرانوند به بازیکن برزیلی پرسپولیس

پیغام خاص علیرضا بیرانوند به بازیکن برزیلی پرسپولیس

ایران آرت: علیرضا بیرانوند نقش پررنگی در کسب اولین برد این فصل تیمش داشت.

بعد از حواشی مختلفی که پیرامون فسخ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس و همچنین شایعات مربوط به استقلالی شدن او به وجود آمد، ستاره ملی پوش قرمزها در نهایت در تیمش ماندنی شد و در اولین بازی خود برای پرسپولیس در فصل جدید هم موفق شد اولین کلین شیت خود را به ثبت برساند. علیرضا نقش پررنگی در برتری یک گله پرسپولیس مقابل آلومینیوم داشت.

اراکی‌ها که نمایش شجاعانه ای مقابل قهرمان فصل قبل لیگ و جام حذفی داشتند، می‌توانستند روی یک کار گروهی تماشایی در نیمه دوم به گل تساوی برسند ولی عکس العمل دیدنی بیرانوند روی ضربه نقی زاده باعث شد تا دروازه پرسپولیس بسته بماند و گل محمدی و تیمش با برد لیگ را شروع کنند. علیرضا مثل همیشه مسلط درون دروازه قرار گرفت و چند بار هم با پاس دقیقش پرسپولیس را از زیر فشار حریف خارج کرد و به حالت ضدجمله برد ولی اوج درخشش روی همان موقعیتی بود که از آلومینیوم گرفت و باعث پیروزی پرسپولیس شد.

حالا بیرانوند اتفاقات مربوط به نقل و انتقالات را فراموش کرده و تمام تمرکزش را روی فصل جدید و بازی‌های پیش روی پرسپولیس گذاشته است. او که فعلا جانشین و رقیبی در این تیم ندارد، به زودی یک گلر جوان برزیلی را کنار خودش خواهد دید و همانطور که چند روز قبل به صورت اختصاصی خبر داده بودیم، به زودی ننکا میگل جونیور ۱۹ ساله راهی تهران خواهد شد تا بعد از عقد قرارداد با پرسپولیس در تمرینات این تیم شرکت کند.

با این حال خود این بازیکن هم می‌داند با توجه به حضور گلری مثل بیرانوند در پرسپولیس، او تا زمانیکه علیرضا محروم یا مصدوم نشود باید روی نیمکت بنشیند. عملکرد و آمادگی خوب بیرانوند هم این پیام را به گلر تازه وارد می‌دهد که فعلا خبری از بازی کردن و حضور در ترکیب پرسپولیس نخواهد بود و حالاحالاها باید نیمکت نشینی را در پرسپولیس تجربه کند.

ننکا میگل جونیور

ننکل میگل جونیور در پرسپولیس

از بین گزینه‌های معرفی شده به یحیی گل‌محمدی برای پست دروازه‌بان، دو گلر زیر ۲۳ سال برزیلی مورد تایید گرفتند و مذاکرات برای جذب یکی از آن‌ها از چند روز قبل شروع شده بود. در نهایت ننکا میگل جونیور گلر ۱۹ ساله برزیلی برای پرسپولیسی شدن با این باشگاه به توافق رسید و به زودی برای عقد قرارداد راهی ایران خواهد شد. این گلر که سهمیه بزرگسال محسوب نمی‌شود، سال قبل در تیم لوندرینا در سری بی برزیل بازی کرد و عملکردش مورد توجه پرسپولیسی‌ها قرار گرفت.

این دروازه‌بان ۱۹ ساله از طرف ننکا مربی گلرهای برزیلی پرسپولیس معرفی شد و تشابه جالب نام این دو شائبه‌هایی را ایجاد کرده که مربی قرمزها یکی از فامیل‌های خود را به پرسپولیس آورده است. گفتنی است ننکا در فصل قبل ۸ بار برای تیمش به میدان رفت و در این بازی‌ها ۱۰ گل دریافت کرد و تنها در ۳ بازی موفق به ثبت کلین شیت شد. مبلغ رضایتنامه این گلر جوان چیزی حدود ۹۰ هزار دلار است که طی روزهای آینده باشگاه پرسپولیس باید این مبلغ را به حساب باشگاه لوندرینا واریز کند تا این انتقال قطعی شود.

گفتنی است قرارداد خود این گلر برای یک فصل چیزی حدود ۱۰۰ هزار دلار خواهد بود که حدودا ۵ میلیارد خواهد شد. گفتنی است ننکا در هفته آینده به تهران می‌آید تا در تمرینات پرسپولیس شرکت و خودش را برای هفته‌های بعدی لیگ برتر آماده کند.

پرسپولیس علیرضا بیرانوند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین