کد خبر: 70249 A

پرسپولیس| یحیی گل محمدی

آژیر قرمز برای پرسپولیس و یحیی | پرسپولیس دار و ندارش را داد رفت!

آژیر قرمز برای پرسپولیس و یحیی | پرسپولیس دار و ندارش را داد رفت!

اکنون پرسپولیس در خط حمله خود به عنوان مهاجم تخصصی تنها شهاب زاهدی را در اختیار دارد و وضعیت خط حمله این تیم نگران‌کننده شده است. طی یک سال گذشته شش مهاجم از جمع قرمزها جدا شده‌اند...

ایران آرت: طی یک سال اخیر شش مهاجم پرسپولیس از این تیم جدا شده‌اند تا آماری عجیب به جا بگذارند.

در شرایطی امروز مراحل نهایی جدایی مهدی عبدی از این تیم صورت گرفت که این مهاجم جوان ششمین بازیکن در این پست که طی یک سال اخیر از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد.

شرزود تمیروف اولین بازیکنی که سال گذشته از این تیم جدا شد و راهی پیکان شد. بعد از وی نیز یورگن لوکادیا خیلی زود از این تیم جدا شد و اکنون البته پرونده‌اش در این راستا در فیفا در جریان است.

شیخ دیاباته، عیسی آل کثیر و لئاندرو پریرا نیز سه مهاجم دیگری بودند که از پرسپولیس در پنجره تابستانی جدا شدند تا اکنون آمار شش جدایی در پست مهاجم را برای این تیم طی تنها یک سال گذشته شکل دهند.

100

به نقل از خبر ورزشی، این در حالیست که اکنون پرسپولیس در خط حمله خود به عنوان مهاجم تخصصی تنها شهاب زاهدی را در اختیار دارد که با قراردادی یک ساله به جمع سرخپوشان اضافه شده و در کنار خود وحید امیری را به عنوان زوج تهاجمی می‌بیند.

یک سهمیه پرسپولیس در شرایطی خالی شده است که اکنون این تیم امیدوار است از میان گزینه‌های مدنظر خود، یک مهاجم خارجی گلزن را به خدمت بگیرد و البته تا این لحظه در این مسیر ناکام مانده است.

پرسپولیس یحیی گل محمدی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین