کد خبر: 70406 A

استقلال

خارجی‌های استقلال منتفی شدند | نه ورده به استقلال می‌آید نه بلانکو!

خارجی‌های استقلال منتفی شدند | نه ورده به استقلال می‌آید نه بلانکو!

در آخرین روز نقل و انتقالات فوتبال ایران پیش‌بینی می‌شد آبی‌های پایتخت با خرید یک بازیکن خارجی کمی از دغدغه‌های جواد نکونام کم کنند اما حالا از این باشگاه خبر می‌رسد خرید بازیکن خارجی منتفی شده است.

ایران آرت: در شرایطی که نکونام پیش از بازی با استقلال خوزستان اعلام کرده بود به دو بازیکن خارجی نیاز دارد، منابع نزدیک به باشگاه استقلال اعلام کردند به دلیل محدودیت در سقف بودجه، خریدها به مشکل خوردند.

به گزارش ورزش سه، در آخرین روز نقل و انتقالات فوتبال ایران پیش‌بینی می‌شد آبی‌های پایتخت با خرید یک بازیکن خارجی کمی از دغدغه‌های جواد نکونام کم کنند اما حالا از این باشگاه خبر می‌رسد جذب بازیکن مصری هم به مشکل خورده و اسکواد در دسترس نکونام، همان لیست چهار هفته نخست خواهد بود.

sgzmefcy

وردة که هفته پرحاشیه‌ای را سپری کرد، تنها 12 روز پس از پیوستن به تیم راجا کازابلانکا مراکش، با این باشگاه فسخ کرد و در ادامه راهی قبرس شد تا با تیم دوکسا کاتوکوپیاس قبرس قرارداد امضا کند. اما به دلیل منقضی شدن پاسپورت، او ساعاتی را در فرودگاه این کشور بازداشت شد و سپس به مصر دیپورت شد.

با وجود آنکه خانی، عضو هیئت مدیره استقلال اعلام کرده بود که کار پیوستن عمرو وردة به این تیم تمام شده است، اما حالا خبر می‌رسد که رایزنی‌ها برای حضور این بازیکن در جمع آبی‌ها به بن بست خورده است. بازیکن مصری که در پست وینگر چپ بازی می‌کند و نکونام تمایلی زیادی به جذبش داشت، حالا حضورش در ایران، در آستانه منتفی شدن قرار دارد.

x05ewsao

دیگر بازیکنی که استقلالی‌ها تمایل داشتند تا او را به تیم اضافه کنند، گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی است که سابقه بازی در لالیگا 2 را در کارنامه دارد و نکونام قصد داشت برای تقویت خط حمله تیمش، این بازیکن را به خدمت بگیرد که حالا خبر می‌رسد نه وردة و نه بلانکو هیچ کدام استقلالی نخواهند شد.

استقلال
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین