کد خبر: 70592 A

نبیل باهویی| پرسپولیس| یحیی گل محمدی

ممنوعیت حضور بازیکن پرسپولیس در تمرینات/ یحیی این بازیکن را نمی‌خواهد!

ممنوعیت حضور بازیکن پرسپولیس در تمرینات/ یحیی این بازیکن را نمی‌خواهد!

یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس اعلام کرده که تمایلی به دیدن این بازیکن در تمرینات تیمش ندارد.

ایران آرت: پرسپولیس در تابستان زمان زیادی را صرف جذب مهاجم خارجی کرد و درنهایت مدیریت این باشگاه با رد کردن گزینه‌های مختلف مدنظر کادرفنی به بهانه‌های مختلف از جمله مالی، تصمیم گرفت نبیل باهویی را در روز آخر تکمیل لیست آسیایی‌اش جذب کند.

اما با حضور باهویی در ایران به‌یکباره از سوی باشگاه اعلام شد که این بازیکن دچار سرماخوردگی شده و باید استراحت کند. این استراحت روز گذشته به پایان رسید و باهویی در باشگاه دیده شد. البته مسئولان این باشگاه مدعی هستند که قرارداد با این بازیکن از قبل امضا شده بود و او فقط برای گرفتن عکس به باشگاه آمد. باهویی موقع خروج از باشگاه حاضر به گفت‌وگو با خبرنگاران نشد تا مشخص نشود که او واقعا بیمار بوده یا نه. با یکی از مسئولان این باشگاه اعلام کرد باهویی باشگاه را به مقصد ورزشگاه شهید کاظمی ترک کرد تا اولین تمرینش را با تیم انجام دهد. با شروع تمرین سرخپوشان خبری از نبیل نشد.

296868به گزارش خبرورزشی، در همین راستا مدیر برنامه‌های این بازیکن در ایران گفت: «به خواسته سرمربی تیم و نظر باشگاه و همچنین خود ما قرار شد که نبیل یک روز دیگر هم استراحت کند و از فردا (امروز) در تمرینات حاضر شود از این جهت که بیماری او ویروسی بوده و باید رعایت همه مسائل را کرد. اما از قرار معلوم یحیی گل‌محمدی همچنان تمایل ندارد خرید باشگاه را در تمرینات تیمش ببیند و اینکه او چه زمانی مجوز را برای نبیل صادر کند باید منتظر ماند.»

 

پرسپولیس یحیی گل محمدی مهاجم خارجی پرسپولیس نبیل باهوی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین