کد خبر: 71498 A

استقلال ستاره خارجی می خرد | رونمایی جواد نکونام از بمب استقلال

استقلال ستاره خارجی می خرد | رونمایی جواد نکونام از بمب استقلال

جواد نکونام نام بازیکن خارجی مورد علاقه اش را فاش کرد.

ایران آرت: سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که برای به خدمت گرفتن یک بازیکن خارجی به مدیریت استقلال درخواست ارسال کرده است.

جواد نکونام عصر امروز در مصاحبه‌ای جنجالی شمشمیر را برای مدیریت استقلال به خصوص علی خطیر از رو بست و انتقادات تند و تیزی نسبت به آن‌ها داشت. یکی از مواردی که سرمربی استقلال خیلی از آن گله‌مند بود نحوه عملکرد مدیریت در نقل و انتقالات بود.

به گزارش خبر ورزشی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه به وی لیستی متشکل از چهار بازیکن خارجی برای خرید ارائه کرده است، گفت: «هیچ بازیکنی را باشگاه به من معرفی نکرده است! آقای خطیر در واتساپ برای من بازیکن می‌فرستاد و می‌گفت اینها را نگاه کنید. سؤال می‌کنم اورونوف را رسماً نامه زدیم چرا نمی‌گیرند؟»

با این پاسخ جواد نکونام این ترتیب مشخص شد یکی از بازیکنان مدنظر او برای حضور در استقلال، پدیده فوتبال ازبکستان است که فصل بسیار خوبی را در تیم نوبهار نامانگان سپری کرد و پس از پایان قراردادش با این باشگاه، اکنون بازیکن آزاد است ولی انتخاب تیم جدیدش را به پس از جام ملت‌های آسیا موکول کرده است.

اورونوف که پیش از این در لیگ برتر روسیه برای تیم‌هایی مانند اوفا، اسپارتاک و اورال بازی کرده، گفته می‌شود که با پیشنهادی از سوی زسکا مسکو نیز مواجه شده است.

به گزارش ایسنا، اوستون اورونوف بازیکنی است که در هر دو بازی رفت و برگشت برابر نساجی در لیگ قهرمانان آسیا گلزنی کرد و در جریان تساوی تیم ملی ایران و ازبکستان نیز یک گل زد و یک پاس گل داد. سرمربی استقلال اعلام کرد که به دنبال جذب این بازیکن ازبکستانی است.

اورونوف بازیکن آزاد است و تصمیم گیری را برای حضور در هر تیمی به بعد از مسابقات جام ملت‌های آسیا موکول کرده است البته بعید به نظر می‌رسد باشگاهی در ایران بتواند این بازیکن را به خدمت بگیرد زیرا بازیکن ازبکستانی برای حضور در فوتبال ایران خواهان دریافت مبلغ ۱ میلیون دلار است که با توجه به قیمت کنونی دلار در ایران بعید به نظر می‌رسد باشگاهی بتواند در ایران او را جذب کند.

استقلال جواد نکونام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین