کد خبر: 71507 A

پرسپولیس

پرسپولیس مهاجم خارجی می خرد | بازگشت ستاره سابق پرسپولیس منتفی شد

پرسپولیس مهاجم خارجی می خرد | بازگشت ستاره سابق پرسپولیس منتفی شد

با منتفی شدن حضور علی علیپور در پرسپولیس، حالا مدیران این باشگاه جست‌وجوی خود برای جذب مهاجم جدید خارجی را آغاز کرده‌اند.

ایران آرت: تلاش باشگاه پرسپولیس برای جذب یک مهاجم خارجی جدید آغاز شده است.دو مهاجم ۵۰۰ هزار دلاری برای پرسپولیس! 

به گزارش "ورزش سه" با منتفی شدن حضور علی علیپور در پرسپولیس، حالا مدیران این باشگاه جست‌وجوی خود برای جذب مهاجم جدید خارجی را آغاز کرده‌اند.

کیفیت نبیل باهویی در نیم فصل نخست و مشکلات خط حمله پرسپولیس، مدیران این باشگاه را واداشت تا با جذب عیسی آل‌کثیر خط حمله تیم خود را تقویت کنند، اما با وجود حضور عیسی و زاهدی این باشگاه به دنبال جذب یک مهاجم خارجی جدید نیز هست.

البته با توجه به پر بودن لیست بازیکنان خارجی پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی حتما باید یک بازیکن خارجی از لیست خارج شود که این بازیکن کسی نیست جز نبیل باهویی.

باشگاه پرسپولیس از دو روز قبل جست‌وجوی خود برای جذب مهاجم خارجی که با بودجه باشگاه متناسب باشد را آغاز کرده و حتی نیم نگاهی به مسابقات جام ملت‌های آسیا و مهاجمان شاخص تیم‌های آسیایی دارد، اما گفته می‌شود برخی از این مهاجمان مثل ایمن حسین که در تیم ملی عراق درخشید با بودجه مد نظر پرسپولیس به تهران نخواهند آمد.

بولت پرسپولیس در عین حال، اوسمار ویرا، سرمربی برزیلی پرسپولیس، دو گزینه برزیلی به باشگاه برای خط حمله معرفی کرده که رزومه و شرایط آنها در حال بررسی است. گفتنی است رقم قرارداد نبیل باهویی با پرسپولیس چیزی کمتر از 400 هزار دلار است و اگر این باشگاه قصد جذب مهاجم خارجی داشته باشد، ضمن توافق با این مهاجم برای فسخ و پرداخت درصدی از این مبلغ، قادر به خرید مهاجمی بالای 500-400 هزار دلار نخواهد بود؛ بخصوص که حالا نرخ دلار رو به فزونی گذاشته و یک مهاجم 500 هزار دلاری حداقل 30 میلیارد تومان برای باشگاه آب می‌خورد.

 

باشگاه پرسپولیس پرسپولیس مهاجم خارجی پرسپولیس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین