ایران آرت: بنکسی، هنرمند مشهور بریتانیایی، با انتشار ویدئویی اصالت آثار هنری که چندی پیش در شهرهای ساحلی بریتانیا ظاهر شده‌اند را تایید کرد.

یکی از این آثار هنری که بر روی دیواری در نزدیکی یکی از سواحل بریتانیا نقش بسته، موشی را درحالی که روی صندلی و زیر سایبان لم داده‌ و نوشیدنی در دست دارد، تصویر کرده است.

یک گرافیتی بر روی دیوار «لوئستافت» سه کودک را که گویی بر روی یک قایق فلزی ایستاده‌اند نقش بسته است. بر بالای این تصاویر جمله «همه ما در یک قایق هستیم» نیز نوشته شده است. البته مدتی بعد بخش فلزی این اثر هنری به دلیل اینکه مانع عبور آبگذر شده بود از این اثر جدا شد.

اثر دیگری بخشی از یک جرثقیل در دیوار پشت یک نیمکت را به گونه‌ای به تصویر کشیده است که به نظر می‌رسد قصد دارد افرادی که در صندلی نشسته‌اند را بلند کند.

در نقطه‌ای دیگر تصویر یک مرغ دریایی عظیم درحالی که قصد دارد سیب‌زمینی‌های سرخ‌کرده‌ بزرگی را از سطل زباله بردارد بر روی دیوار نقش بسته است.

همچنین در «گریت یارموث» تصویری از چند نفر بر روی سایبان یک ایستگاه اتوبوس نقش بسته است.

 

کد خبر: 60568 |

جادوی بنکسی در شهرهای ساحلی بریتانیا/ فیلم

بنکسی آثار جدیدی را در سواحل بریتانیا خلق کرده است. از جمله موشی که زیر سایبان لم داده ای تصویری از سه کودک بر روی یک قایق فلزی و تصویری از یک مرغ دریایی که قصد دارد سیب‌زمینی‌های سرخ‌کرده‌ بزرگی را از سطل زباله بردارد.

ارسال نظر