کد خبر: 64445 A

اداره کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خواستار همکاری مستمر بین المللی با موزه هنرهای معاصر تهران شد.

ایران آرت: روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران اعلام کرد: مدیرکل همکاری‌های فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از نمایشگاه «پنج گنج» دیدن کرد..

محمد علی کیانی طی دیدار با عباد رضا اسلامی کولایی، رییس موزه هنرهای معاصر تهران و بازدید از نمایشگاه «پنج گنج» ،خواستار  همکاری و تعامل با موزه هنرهای معاصر تهران در زمینه برنامه های بین المللی هنری شد.

رییس موزه هنرهای معاصر تهران نیز بر ضرورت برنامه ریزی برای تعامل موزه هنرهای معاصر تهران با موزه های جهان و شرکت در  رویدادهای معتبر هنری جهانی تاکید کرد.

همچنین در این دیدار طرفین بر همکاری مداوم موزه هنرهای معاصر تهران و اداره کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور با توجه به‌ ظرفیت‌های فراوان برای فعالیت بین المللی و نیز تجربه‌های متعدد پیشین در این زمینه، اظهار امیدواری کردند، هم افزایی شایسته ای از این ظرفیت در  دیپلماسی و تعامل هنری با مجموعه‌ها و رویدادهای معتبر دنیا همراه با شرکت در مراسم و نمایشگاه  های جهانی داشته باشند..

 

موزه هنرهای معاصر تهران عباد رضا اسلامی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین