کد خبر: 71907 A

مجید فروغی

مجید فروغی ۴۷ سالگی رفت بر فراز کوه

مجید فروغی ۴۷ سالگی رفت بر فراز کوه

مجید فروغی، چهره شناخته شده جامعه هنری درگذشت؛ در ۴۷ سالگی بر فراز کوه!

ایران آرت: مجید فروغی، چهره صمیمی و اخلاق مدار جامعه هنری به خصوص تجسمی و موسیقی، مدرس روزنامه نگاری و فعال حوزه رسانه و هنر درگذشت.

مجید فروغی که از سال ۱۳۸۲ در بخش های مختلف معاونت هنری وزارت ارشاد حضور داشت و به چهره مورد وثوق هنرمندان و اهالی رسانه بدل شده بود، به شکل ناباورانه ای در ۴۷ سالگی بر فراز کوه های اطراف تهران درگذشت.

ایران آرت در سال های گذشته مطالبی از نوشته های زنده یاد مجید فروغی را منتشر کرده است.

به گزارش ایسنا، فروغی از جمله فعالان رسانه بود که در حوزه روابط عمومی نیز فعالیت می‌کرد که دیروز، پنجشنبه ۲۳ فروردین‌ماه به هنگام کوهنوردی درگذشت.

رحیم فروغی، برادرش، درباره علت فوت مجید فروغی به ایسنا گفت: ما صبح دیروز همراه با مجید به کوهنوری رفته بودیم. ما از صبح زود به کوه رفتیم و در هنگام بازگشت، حال مجید بد شد. او سابقه بیماری قلبی هم داشت ولی دیگر در این زمینه مشکل جدی نداشت و دیروز هم حالش کاملا خوب بود و از کوهنوردی و دیدن طبیعت و هوای خوب لذت می‌برد تا اینکه در بازگشت از کوه، حالش بد شد و متاسفانه به دلیل وزش باد، هلی کوپتر اورژانس، امکان نشستن نداشت و امداد آتش نشانی هم با تاخیر به ما رسید و متاسفانه مجید درگذشت.

او درباره زمان مراسم خاکسپاری نیز گفت: فعلا مشغول هماهنگی هستیم و هنوز زمان دقیق خاکسپاری مشخص نیست ولی به زودی معلوم می‌شود و اطلاع‌رسانی می‌کنیم.  

مجید فروغی، متولد سال ۱۳۵۶ بود که در کنار فعالیت‌های پژوهشی و رسانه‌ای متعدد در عرصه فرهنگ و هنر، مدیریت روابط‌عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیریت روابط‌عمومی جشنواره‌های ملی و بین‌المللی عرصه فرهنگ و هنر و مدیریت روابط‌عمومی دفتر هنرهای تجسمی را به عهده داشت.

او که دانشجوی آخرین سال‌های دوره دکترای علوم ارتباطات بود، همزمان با فعالیت‌های اجرایی، در رشته روابط‌عمومی و خبرنگاری نیز تدریس می‌کرد.

ایران آرت درگذشت این دوست دیرین را به خانواده گرانقدرش تسلیت عرض می کند و از خداوند بخشاینده مهربان برای مجید عزیز آرامش ابدی و برای بازماندگان صبر و بردباری خواهان است.

مجید فروغی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین