کد خبر: 44461 A

فیلم چهار ساعته تارانتینو در راه است

فیلم چهار ساعته تارانتینو در راه است

تارانتینو قصد دارد نسخه‌ بسیار طولانی‌تر "روزی روزگاری در هالیوود" با بازی دی‌کاپریو و برد پیت را منتشر کند.

ایران آرت: "کوئنتین تارانتینو" با انتشار کات‌های جدید از فیلم‌هایش در حال تبدیل شدن به "فرانسیس فورد کاپولا" است. او فیلم "هشت نفرت‌انگیز" را به شکل یک مینی‌سریال در نت‌فلیکس منتشر کرد که با نسخه‌ی اولیه تفاوت چندانی نداشت اما داستان به صورت چند فصل در‌آمده بود. او فیلم "بیل را بکش: کل ماجرای لعنتی" (Kill Bill: The Whole Bloody Affair) را هم با یک سکانس انیمیشن جدید روی پرده برد.

به نوشته 30نما، حالا به نظر می‌رسد که تارانتینو قصد انتشار نسخه‌ی بسیار طولانی‌تری از "روزی روزگاری در هالیوود" (Once Upon A Time In Hollywood) را هم دارد. او در مصاحبه با "کلایدر" می‌گوید ممکن است سوپرکات این فیلم ۱۶۱ دقیقه‌ای را سال آینده عرضه کند. ماه گذشته "هالیوود" با اضافه شدن ۱۰ دقیقه به فیلم دوباره روی پرده رفت.

او در مورد اکران مجدد فیلم گفت: "همه‌چیز عالی است. نمی‌دانم که مخاطبین حاضرند به تماشایش بنشینند یا نه اما من دوستش دارم. ما این نسخه را به "تام راتمن" نشان دادیم و گفتیم می‌دانیم که این یک فیلم است اما شاید تو بتوانی به ما کمک کنی برای اینکه تمامش را دوست داریم. "

​به گزارش ایران‌آرت، لئوناردو دی‌کاپریو، برد پیت، مارگو رابی، آل پاچینو، تیموتی اولیفانت، کرت راسل، لینا دانم، تیم راث، داکوتا فنینگ، جیمز مارسدن، اسکوت مک‌نیری، امیل هرش، و مارگار کوالی بازیگران این فیلم هستند.

"روزی روزگاری در هالیوود" تا کنون چندین و چند جایزه را کسب کرده و از شانس‌های دریافت جایزه اسکار در بخش بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر نقش اول و نقش مکمل مرد نیز هست. این فیلم در باکس آفیس نیز با فروش خوبی مواجه شد. 

 

کوئنتین تارانتینو برد پیت دی کاپریو مارگو رابی تارانتینو روزی روزگاری در هالیوود
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین