کد خبر: 47353 A

واکنش سعید راد به اتهام خصومت با جواد عزتی

واکنش سعید راد به اتهام خصومت با جواد عزتی

سعید راد درباره کاندیدا نشدن جواد عزتی در جشنواره فیلم فجر گفت: آقای جواد عزتی حتی در فهرست مقدماتی هیات داوران نیز نبودند که در مرحله بعد بخواهند جزو لیست اصلی باشند.

ایران آرت: از اعلام برگزیدگان جشنواره برخی رسانه‌ها با یادآوری یکی از مصاحبه‌های سعید راد که از رقصیدن عزتی و عطاران در "هزارپا" انتقاد کرده بود مدعی شدند سعید راد با عزتی مشکل داشته و از نفوذ خود برای نامزد نشدن عزتی استفاده کرده است.

اما راد در مصاحبه جدید خود در واکنش به این ادعاها به برنامه "پشت صحنه" گفت: من تا به حال آقای عزتی را ندیده‌ام، تنها کارهای زیبای ایشان را دیده‌ام و به همین سبب هم ایشان را بسیار دوست دارم. جواد عزتی یکی از بازیگران مورد علاقه من است. موضوع این است که همه فکر کردند چون من چند کار خوب از رضا عطاران مثل "ورود آقایان ممنوع" دیدم که به عقیده من بی‌نظیر بود و با آن فیلم یک حرکت بازیگری نو را وارد ایران کرد و مردم و آمار هم این مورد را تایید می‌کنند  اما چون نقدی که نسبت به فیلم "هزارپا" انجام دادم یک مقدار غلیظ بود، حالا همه فکر می‌کنند من هنوز روی آن موضوع مسئله دارم اما هرگز این‌گونه نیست."

راد در پاسخ به این پرسش که آیا او مشکلی با جواد عزتی دارد، گفت: "اصلا مشکلی وجود ندارد. چون من تا به حال ایشان را از نزدیک ندیده‌ام. در جشنواره، پنج فیلم از ایشان دیدم، شاید یک‌سری از کارهایش مورد سلیقه من بوده اما ممکن است هشت نفر دیگر رای نداده باشند. آقای جواد عزتی حتی در فهرست مقدماتی هیات داوران نیز نبودند که در مرحله بعد بخواهند جزو لیست اصلی باشند."

​سعید راد ادامه داد: "نکته‌ای که وجود دارد این است که به طور کلی رای نیاوردند، اما شاید من به ایشان رای داده باشم ولی چون رای‌ها مخفی بوده و همه ما با دقت از رای‌ها حفاظت می‌کردیم، مشکلی وجود نداشت، چون من با تمام این داوران پیش از این هم همکاری‌های متعدد داشتم که سه تا از کارگردانان به نام سینمای ایران هم در آن هستند. تنها نکته‌ای که مورد بحث ما بود این بود که می‌گفتند سعید، تو چه قدر شیطان و اکتیو هستی!"

 

جشنواره فیلم فجر سعید راد جواد عزتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین