کد خبر: 51636 A

تازه‌ترین خبر از فصل چهارم "بچه مهندس"

تازه‌ترین خبر از فصل چهارم "بچه مهندس"

فصل چهار "بچه مهندس" به کارگردانی علی غفاری در سی قسمت در حال طراحی است.

ایران آرت: نویسنده سریال "بچه مهندس" گفت که تلاشمان این است قصه ای پرطراوت و با نشاط و دو سه گام جلوتر از فصل قبلی داشته باشیم و دوست نداریم که عقب گرد داشته باشیم.

"حسن وارسته" نویسنده سریال "بچه مهندس" در گفت و گو با فارس تاکید کرد: این روزها به صورت تمام وقت نگارش سیناپس و طرح کلی فصل چهار بچه مهندس را در دست دارم. فعلا به تنهایی قصه را در می آورم و بعدا اگر لازم شد نویسنده های دیگری به کار اضافه می کنیم.

وارسته همچنین درباره اینکه پرش زمانی در قصه فصل جدید این سریال خواهیم دید؟ نیز گفت: اینها همه سورپرایزهای قصه ما است و نمی توانیم در این باره صحبت  کنیم و تلاشمان این است که قصه ای پرطراوت و با نشاط و دو سه گام جلوتر از فصل قبلی داشته باشیم و دوست نداریم که  عقب گرد داشته باشیم.

این نویسنده ادامه داد: در اصل می خواهیم یک کار پر انرژی جوان پسند با همان دغدغه های بچه مهندس های قبلی بروی آنتن ببریم. جوان نخبه، فضای دانشگاه، مطالبه های جوانان و مباحث اخلاقی و خانوادگی جزو داشته های ما برای این فصل از سریال است.

وارسته درباره قهرمان اصلی قصه این سریال نیز ادامه داد: بچه مهندس قصه ما جواد جوادی است و اگر کاراکترهای دیگری در کنار جواد هستند برای رسیدن او به هدف های بزرگترش از جمله اهداف اجتماعی شخصی و میهنی است. سعی مان بر این است با همان لحن قبلی که داشتیم این کار را انجام دهیم.

به گزارش فارس، فصل چهار "بچه مهندس" به کارگردانی علی غفاری در سی قسمت در حال طراحی است. سعید سعدی تهیه کننده و فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، روزبه حصاری، کامران تفتی، سلمان فرخنده، عباس جمشیدی فر، سعید کریمی، مهشید جوادی و ... از بازیگران فصل و این سریال بودند.

 

بچه مهندس بچه مهندس ۴
نظرات خوانندگان
 • ناشناس
  پاسخ

  چرا الکی حرف مى زنى

 • الهه
  پاسخ

  چرا الکلی حرف مى زنىد
  وقتى تبليغ سریال رفت روى انتن اقاى حصارى بازى نکرده بودند و محمد رضا رهبرى بازى کردند

 • نفس
  پاسخ

  واقعا که چقدر پیشرفت داشتید چرا اقای حصاری را از فصل چهارم حذف کردید فقط به خاطر حقی که بازیگر خواسته از بازیش به نظر من اصلا بچه مهندس چهار خیلیخوب نبود که مخاطبان زیادی را ازدست دادهاست وامیدواریم که اقای غفاری از بازیگران فصل سوم به ویژه اقای حصاری ودوستانش استفاده زیادی را کنند وامیدواریم که ایشان این لطف را درحق مردم کشورشان انجام بدهند وما را خوشحال کنند

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین