کد خبر: 52376 A

نقش‌آفرینی آن هاتاوی در فیلم کرونایی/ "قرنطینه" ساخته می‌شود

نقش‌آفرینی آن هاتاوی در فیلم کرونایی/ "قرنطینه" ساخته می‌شود

داستان این فیلم در دوران ویروس کرونا می‌گذرد و در پایان ماه سپتامبر و در اوج همین پاندمی تولید خواهد شد.

ایران آرت: داگ لایمن کارگردان فیلم‌های "آقا و خانم اسمیت" و "آستانه فردا" شیفته‌ی توازن است. او این روزها مشغول مقدمه‌چینی برای فرستادن "تام کروز" به فضا است، اما پروژه‌ی بعدی او مقیاس کوچک‌تری خواهد داشت. چهارشنبه (۹ سپتامبر) گزارش شد که لایمن قرار است فیلمی تحت عنوان "قرنطینه" (Lockdown) در مورد پاندمی امروز با همکاری "آن هاتاوی" بسازد. 

فرستادن "تام کروز" به فضا حدود ۱۸ میلیارد دلار هزینه دارد، اما پروژه‌ی جدید لایمن و هاتاوی با کم و بیش ۱۰ میلیون دلار ساخته خواهد شد.

به نوشته 30نما، داستان این فیلم در دوران ویروس کرونا می‌گذرد و در پایان ماه سپتامبر و در اوج همین پاندمی تولید خواهد شد. نویسندگی فیلم به "استیون نایت" سپرده شده که نویسنده و کارگردان فیلم دیگر هاتاوی تحت عنوان "آرامش" بوده است. "الیسون وینتر" و "پی‌.چی. ون سندویک" از جمله تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود.

جزئیات دیگری در مورد داستان فیلم یا بازیگران دیگر آن منتشر نشده اما احتمال حضور "کیلین مورفی" ستاره‌ی سریال "پیکی بلایندرز" در فیلم وجود دارد. علاوه بر این گزارش شده است که فیلم از عناصر ژانر سرقت و رومنس نیز استفاده خواهد کرد.

 

کرونا قرنطینه فیلم قرنطینه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین