کد خبر: 56131 A

فیلم "مردگان متحرک" ساخته می‌شود/ خبر تازه از زبان اندرو لینکلن

فیلم "مردگان متحرک" ساخته می‌شود/ خبر تازه از زبان اندرو لینکلن

با شروع فیلمبرداری فیلم "مردگان متحرک" در فصل بهار و تابستان آینده، احتمال پخش آن در اوایل سال ۲۰۲۲ وجود خواهد داشت.

ایران آرت: اندرو لینکلن بازیگر نقش "ریک گرایمز" در "مردگان متحرک" (The Walking Dead) شبکه‌ AMC هفته‌ گذشته تأیید کرد که تولید نسخه‌ سینمایی این سریال آغاز شده است. در ماه ژوئیه "دیوید آلپرت" تهیه‌کننده گفته بود که تولید این فیلم بدون عنوان متوقف شده و سازندگان تا فراهم شدن شرایط مساعد منتظر خواهند ماند.

لینکلن در مصاحبه با "اکسترا" می‌گوید: "اگر همه‌چیز خوب پیش برود و من بتوانم از کشور خارج شوم، قصد دارم به آمریکا برگردم و در بهار و تابستان فیلمبرداری کینم." او در ماه دسامبر گرفته بود که توزیع واکسن سبب شده که امکان فیلمبرداری فیلم "مردگان متحرک" در فصل بهار آینده فراهم شود. این پروژه قرار بود دو سال قبل و در بهار سال ۲۰۱۹ به تولید برسد.

به گزارش 30نما "اسکات گیمپل" نویسنده و تهیه‌کننده‌ فیلم پیش‌تر در مصاحبه با "اینسایدر" گفته بود: "به کار بر روی فیلم ادامه می‌دهیم. ساخته خواهد شد. از فرصت به وجود آمده به دنبال شیوع کووید استفاده و استراحتی می‌کنیم… کمی بیشتر از سریال زمان می‌برد. و بعد کار بر روی سریال‌های جدید را آغاز می‌کنیم. بنابراین پروژه‌های زیادی برای آینده‌ "مردگان متحرک" داریم، پروژه‌هایی بسیار متفاوت."

با شروع فیلمبرداری فیلم "مردگان متحرک" در فصل بهار و تابستان آینده، احتمال پخش آن در اوایل سال ۲۰۲۲ وجود خواهد داشت، همان سالی که سریال تلویزیونی "مردگان متحرک" نیز پس از ۱۱ فصل به پایان می‌رسد.

 

هالیوود مردگان متحرک ریک گرایمز اندرو لینکلن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین