کد خبر: 57384 A

انتظار می‌رود این اپیزود عوامل را به استودیوی سابق سریال در بربنک بازگرداند.

ایران آرت: به دنبال یک سال تمام تأخیر، ویژه‌برنامه‌ی گردهمایی عوامل و بازیگران سریال سیت‌کام "دوستان" (Friends) سرانجام از هفته‌ی آینده تولید خواهد شد.

این ویژه‌برنامه‌ی بدون فیلمنامه با حضور ستارگان سریال "جنیفر انیستون"، "دیوید شویمر"، "کورتنی کاکس"، "متیو پری"، "لیسا کودرو"، و "مت له‌بلانک" قرار بود مارس سال ۲۰۲۰ فیلمبرداری و همزمان با راه‌اندازی شبکه‌ی HBO Max پخش شود، اما با شروع پاندمی ویروس کرونا، تولید آن چند مرتبه به تأخیر افتاد. "بن وینستون" کارگردان این ویژه‌برنامه است و پدید‌آورندگان "دوستان" از جمله "کوین برایت"، "مارتا کافمن" و "دیوید کرین" نیز در آن حاضر خواهند بود.

اوایل فوریه گذشته گزارش شده بود که این اپیزود ویژه قرار است اوایل ماه آوریل فیلمبرداری شود و در ماه می روی ایر برود. در آن زمان نمایندگان شبکه تاریخ فیلمبرداری را به دلیل شرایط ناپایدار ناشی از کرونا تأیید نکردند. جمعه هفته‌ی گذشته تولید پروژه در طول هفت روز آینده به تأیید رسید اما باز هم تاریخ دقیق آن مشخص نشد.

به گزارش 30نما، آخرین اپیزود سریال "دوستان" ۶ می سال ۲۰۰۴ از شبکه‌ی NBC پخش شد، در حالی که HBO Max در تاریخ ۲۷ می ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد. بنابراین ممکن است ویژه‌برنامه‌ی گردهمایی عوامل در یکی از این دو تاریخ پخش شود. انتظار می‌رود این اپیزود عوامل را به استودیوی سابق سریال در بربنک بازگرداند.

برادران وارنر ۴۰۰ میلیون دلار برای پخش انحصاری "دوستان" از HBO Max پرداخت کرده است. این سریال در قالب ۱۰ فصل از شبکه‌ی NBC روی ایر رفته بود. پیش‌تر گزارش شد که هر یک از بازیگران سریال برای حضور در این اپیزود ویژه بین ۳ تا ۴ میلیون دلار دریافت کرده‌اند.

"دیوید شویمر" هفته‌ی گذشته گفت که پس از سال‌ها همبازیان سابقش را ملاقات می‌کند.

 

جنیفر انیستون سریال فرندز متیو پری دیوید شویمر لیسا کودرو مت له بلانک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین