کد خبر: 58026 A

برنامه "خندوانه" در حالیکه رامبد جوان اعلام کرد تا کنترل شدن پیک کرونا، ضبط جدیدی ندارند با تشدید پروتکل‌ها با ادابازی بازیگران خانم، به آنتن برگشت.

ایران آرت: چندی پیش رامبد جوان مجری و کارگردان برنامه "خندوانه" در صفحه مجازی‌ خودش اعلام کرد که برای حفظ سلامتی عوامل و تماشاگرها تا کنترل شدن پیک کرونا، خندوانه ضبط جدیدی ندارد. با پیگیری‌های شده و پستِ جدید رامبد جوان در صفحه مجازی خودش قرار است "خندوانه" دوباره از امشب به آنتن برگردد.

او در صفحه اینستاگرامی‌ خودش نوشت: "می‌خواستیم تا کم شدن کرونا برنامه نسازیم، اما دلمون نیومد ازتون دور بمونیم. امشب مسابقه ادابازی بین خانم‌ها را داریم از دستش ندهید."

به گزارش تسنیم، در تیزری که رامبد جوان در صفحه خودش از این رقابت منتشر کرده شخصیت‌هایی مثل شبنم قلی‌خانی، شهرزاد کمال‌زاده، سپیده خداوردی و فرشته کریمی دیده می‌شود؛ البته از هشتگ‌های دیگر پیداست که احتمالاً مریم معصومی، دنیا مدنی، مبینا نصیری و فاطیما بهارمست هم در این رقابت حضور خواهند داشت. 

سیدعلی احمدی تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی در توضیحات بیشتر به خبرنگار تسنیم  گفت: تصمیم گرفتیم برگردیم، چون مخاطبی که باید برای کمک به آرام شدن وضعیت کرونا، بیشتر در خانه بماند، به این سرگرمی نیاز دارد. از این جهت ضبط برنامه را دنبال کردیم؛ می‌خواستیم در هوای آزاد این اتفاق بیفتد و زیرساخت این شرایط تصویربرداری را آماده کردیم  به خاطر شرایط جوّی که در این روزهای اخیر شاهد بودیم محقق نشد.

وی با اشاره به کم کردن عوامل و ضبط سه قسمت جدید، تأکید کرد: پروتکل‌های بهداشتی را با جدیّت بیشتری دنبال کردیم، حتی از کل گروه تست گرفتیم و با نیمی از عوامل‌مان به کار ادامه دادیم. سه قسمت جدید ضبط شد که امشب و فردا شب شاهد رقابت خانم‌ها در ادابازی جدید خواهیم بود و یک قسمت دیگر هم هفته آینده بعد از شب‌های قدر روی آنتن خواهد رفت.

احمدی درباره ادامه ضبط و پخش برنامه "خندوانه" گفت: فعلاً این چند قسمت جدید را ضبط کرده‌ایم، منتظریم ببینیم وضعیت به کجا خواهد رسید باید یک مقدار جلوتر برویم تا ان‌شاءالله کرونا قدری آرام‌تر شود. 

فصل هفتم برنامه تلویزیونی "خندوانه" بعد از مدت‌ها غیبت، اسفندماه همزمان با عید مبعث روی آنتن رفت و امشب دوباره ساعت 23 به آنتن برخواهد گشت. 

 

رامبد جوان خندوانه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین