کد خبر: 59079 A

همسر زنده‌یاد محسن قاضی مرادی می‌گوید: تنها کمکی از نظر مادی دریافت نکردیم بلکه توجهی به لحاظ معنوی هم به ما نمی‌شد.

ایران آرت: مهوش وقاری بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: به لحاظ روحی و مالی نیاز دارم تا مجددا وارد عرصه بازیگری شوم. فعلا مشغول هیچ کاری نیستم و فاصله‌ای که در فعالیت‌های هنری من در عرصه بازیگری ایجاد شده، مربوط به بیماری و فوت همسرم محسن قاضی مرادی است.

وی در همین راستا ابراز کرد: مسلما قصد ادامه مسیر بازیگری را دارم و هرگز در هیچ کجا اعلام نکرده بودم که به شکل صددرصدی می‌خواهم در این زمینه منفعل شوم و بازی نکنم، مدت‌ها است از این عرصه تا حدود زیادی دور مانده‌ام اطلاع دقیقی از وضعیت فیلم‌ها ندارم، اما قطعا کرونا هم بر مشکلات فعالان این عرصه اضافه کرده است.

وی در همین راستا افزود: من واکسن خارجی دریافت کردم و عوارض خاصی برای من نداشت و فقط مقداری دچار ضعف و بیحالی شدم که چند ساعت بعد از بین رفت. البته باید اشاره کنم انتخاب نوع واکسن انتخاب خودم نبود و به کادر پزشکی و درمان اطمینان کردم.

بازیگر سریال «دیوار به دیوار» بیان کرد: با وجود آنکه واکسن زده‌ام، اما این اعتماد در من وجود ندارد که با خیال راحت مجددا به اجتماع و فعالیت‌های خود ادامه دهم، زیرا همانطور که می‌دانید دریافت یک نوبت از واکسن مصونیتی در فرد ایجاد نمی‌کند و فقط از مرگ او جلوگیری می‌کند. متاسفانه خیلی از دوستانم که واکسینه شده‌اند اعلام می‌کنند که به بیماری مبتلا شده‌اند و از طرفی آن‌ها به دلیل تامین مخارج زندگیشان ناچارند که به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

وی درباره کیفیت کمک‌های مادی و معنوی مسئولین فرهنگی بیان کرد: نه تنها کمکی از نظر مادی دریافت نکردیم بلکه توجهی به لحاظ معنوی هم به ما نمی‌شد. سلبریتی‌ها تافته جدا بافته نیستند، اما‌ ای کاش در رفع مشکلاتش قدمی هر چند کوچک برای او بر می‌داشتند.

این بازیگر تلویزیون خاطرنشان کرد: ما حتی برای تهیه قرص خواب و یا چسب برای زخم بستر همسرم دچار مشکلاتی بودیم که باید در نهایت با قیمت‌های خارج از عرف آن‌ها را تهیه می‌کردیم و به گونه‌ای بود که تا زمان تهیه آن، زخم بستر همسرم پیشروی کرد و موجب شد حتی مبالغ هنگفت‌تری برای درمان آن بپردازیم همه ما با سیلی صورت خودمان را سرخ نگه نداشته ایم و امید دارم در آینده به وضعیت معیشتی هنرمندان و ریسک‌‎پذیر بودن شغل آن‌ها توجه شود.

محسن قاضی مرادی مهوش وقاری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین