کد خبر: 59084 A

تصاویری از کیدمن در نقش بال با کلاه‌گیس قرمز و لباس سبز در شبکه‌های اجتماعی درز پیدا کرده است. کیدمن می‌گوید که برای تقلید صدای بال باید سخت کار می‌کرده است: "باید وقت زیادی صرف لوسیل بال کنم، چون او به شکل بسیار خاصی حرف می‌زد."

ایران آرت: نیکل کیدمن که در هفته‌های اخیر در تصاویر پشت صحنه بازی در نقش لوسیل بال دیده شده، در مصاحبه با کریس راک برای ورایتی تأکید می‌کند که فیلم "ریکاردو بودن" مضامینی جدی را بررسی می‌کند. خاویر باردم در این فیلم به نویسندگی و کارگردانی "آرون سورکین" نقش "دسی آرناز" را مقابل کیدمن بازی کرده است.

کیدمن می‌گوید: "نکته عجیب در مورد "لوسیل بال" این است که همه فکر می‌کنند ما در حال بازسازی سریال "لوسی را دوست دارم" (I Love Lucy) هستیم، در صورتی که اصلاً این‌گونه نیست. در مورد لوسی و دسی و رابطه و ازدواجشان است. اتفاقاً فیلم به‌شدت عمیقی است."

کیدمن سپس بعضی از مضامین فیلم را توضیح می‌دهد: "او زنی پیشگام بود. کمپانی فیلمسازی خودش را تأسیس کرد. دسی اهل کوبا بود و لوسی برای استخدام کردنش در سریال باید می‌جنگید. مسائل بسیاری در زندگی آن‌ها وجود داشته که امروز بسیار قابل‌درکند، و همین‌طور آنچه که او به عنوان یک هنرمند با آن مواجه بود، جایی که در مقابل کمپانی‌های بزرگ ایستاد. آن‌وقت است که با خود فکر می‌کنید: "هنر یعنی این.""

به گزارش ۳۰نما، در ماه آوریل تصاویری از کیدمن در نقش بال با کلاه‌گیس قرمز و لباس سبز در شبکه‌های اجتماعی درز کرد. کیدمن به راک می‌گوید که برای تقلید صدای بال باید سخت کار می‌کرده است: "باید وقت زیادی صرف لوسیل بال کنم، چون او به شکل بسیار خاصی حرف می‌زد."

nicole-kidman-being-the-ricardos-filming-set-2

"خانواده ریکاردو بودن" داستانی روایت می‌کند که در حین یک هفته و در سیت‌کام "لوسی را دوست دارم" روی می‌دهد. این سیت‌کام کلاسیک در خلال سال‌های ۱۹۵۱تا ۱۹۵۷ از شبکه‌ی CBS پخش شد. داستان با جلسات فیلمنامه‌خوانی در یک روز دوشنبه آغاز و تا جلسه‌ی فیلمبرداری در مقابل مخاطبین زنده در روز جمعه ادامه پیدا می‌کند. لوسی و دسی در این حین با بحرانی روبرو شدند که می‌توانست زندگی و شغل‌شان را دگرگون کند.

 

nicole-kidman-being-the-ricardos-filming-set-3

کیدمن زمستان گذشته در مینی‌سریال "درماندگی" (The Undoing) شبکه اچ‌بی‌او ظاهر شد و به زودی در سریال "نه غریبه کامل" (Nine Perfect Strangers) دیده خواهد شد. راک نیز اخیراً در فصل چهارم سریال جنایی "فارگو" (Fargo) بازی کرده است.

 

نیکول کیدمن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین