کد خبر: 59696 A

جاستین چیمبرز قرار است در سریال "پیشنهاد" نقش مارلون براندو، یکی از بزرگترین بازیگران تاریخ سینما را ایفا کند.

ایران آرت: جاستین چیمبرز یک سال و نیم پس از جدایی از سریال "آناتومی گری" برای بازی در نقش "مارلون براندو" در مینی‌سریال "پیشنهاد" (The Offer) برگزیده شد. چیمبرز در ۱۵ فصل از سریال "آناتومی گری" و ۳۵۰ اپیزود نقش "دکتر الکس کارف" را بازی کرد.

چیمبرز در این مینی‌سریال که از شبکه پارامونت+ پخش خواهد شد و از تجارب "ال رودی" تهیه‌کننده فیلم‌های "پدرخوانده" به کارگردانی "فرانسیس فورد کاپولا" الهام گرفته خواهد شد، ایفاگر نقش براندو بزرگ خواه بود. "پدرخوانده" در سال ۱۹۷۲، ۱۱ نامزدی اسکار و سه جایزه اسکار از جمله بهترین بازیگر مرد نقش اول را کسب کرد، هرچند براندو از دریافت اسکار خودداری کرد.

در مینی‌سریال ۱۰ اپیزودی "پیشنهاد" قرار است "مایلز تلر" نقش رودی را بازی کند و "دن فولگر" در نقش کاپولا ظاهر شود. "نیکی تاسکانو" تهیه‌کننده و سرپرست نویسندگان "پیشنهاد" است و با "مایکل تالکین" نویسنده برنده امی همکاری می‌کند. تلر و رودی به همراه "لسلی گریف" از سریال "هتفیلدها و مک‌کوی‌ها" از جمله تهیه‌کنندگان سریال خواهند بود. "دکستر فلچر" کارگردان "راکتمن" اولین و آخرین اپیزود سریال را کارگردانی خواهد کرد. "مایلز تلر" در "پیشنهاد" جانشین "آرمی همر" شد که اخیراً به دنبال مطرح شدن آزار جنسی از این مینی‌سریال کناره‌گیری کرد.

به نوشته 30نما، سازندگان "پیشنهاد" بازیگران نقش‌های دیگر سریال را نیز معرفی کردند. طبق اعلام پارامونت+، "پاتریک گالو" نقش "مارو پوزو" نویسنده رمان "پدرخوانده"، "جاش زاکرمن" در نقش "پیتر بارت" ژورنالیست و تهیه‌کننده آمریکایی، "متیو گود" در نقش "رابرت ایوانز" تهیه‌کننده، و "برن گورمن" در نقش "چارلز بلادورن" کارخانه‌دار بازی خواهند کرد.

دیگر بازیگران اضافه شده به مینی‌سریال "مردیث گرتسون" در نقش "الی مک‌گرا" در ابتدای دوران بازیگری‌اش، "نورا آرنزدر" در نقش همسر "ال رودی"، "آنتونی اسکوردی" در نقش یکی از اعضای مافیا، "پل مک‌کرین" در نقش تهیه‌کننده پارامونت، "جیک کاناواله" در نقش سرباز خانواده کولومبو، "جیمز مدیو" یکی از اعضای خانواده جنایتکار کولومبو، "مایکل ریسپولی" رئیس یکی از پنج خانواده جنایتکار، "استفانی کونیگ" مدیر کستینگ استودیوی پارامونت، "لو فرینو" در نقش "لنی مونتانا" کشتی‌گیر سابق و بازیگر نقش "لوکا براسی" در "پدرخوانده"، "فرانک جان هیوز" در نقش "فرانک سیناترا" افسانه‌ای، و "دنی نوچی" در نقش "ماریو بیاجی" سیاستمدار پرنفوذ خواهند بود.

پیش‌تر گزارش شده بود که "جیوانی ریبیسی در نقش "جو کولومبو"، "کالین هنکس" در نقش "بری لاپیدوس"، و "جونو تمپل" در نقش "بتی مک‌کارت" بازی خواهند کرد.

 

مارلون براندو آناتومی گری سریال پیشنهاد جاستین چیمبرز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین