کد خبر: 59698 A

رضا کیانیان بابت تاخیر در واکسیناسیون و وعده‌های مکرر تحقق نیافته، به سعید نمکی وزیر بهداشت ایران اعتراض کرد.

ایران آرت: رضا کیانیان بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در یادداشتی سراسر انتقادآمیز، به سعید نمکی، وزیر بهداشت بابت عملکردش در زمینه کرونا و واکسیناسیون اعتراض کرد.

به گزارش ایران‌آرت، کیانیان ویدئویی از حضور تعداد فراوانی از ایرانیان در مرکز ایران و ارمنستان برای سفر به ارمنستان و تزریق واکسن کرونا، منتشر کرد و نوشت: "آقای نمکی این جا مرز ایران و ارمنستان است! اوضاع درمان در مملکت ما با وزارت شما چقدر با نمک شده است. البته شما که مشکلی ندارید! دوستان شما هم هر روز از واکسن جدیدی رونمایی می کنند که معلوم نیست چقدر از بودجه مملکت را هزینه کرده اند! راستی سنگ پای قزوین را می شناسید؟ . بالا دستی های شما چه طور؟.

این که مردم ایران برای واکسیناسون داوطلبانه به ارمنستان و امارات می روند، برای شما و هم قطارانتان که بد نیست.. از هر مسافر یک میلیون تومان خروجی! می گیرید. واکسنش هم مجانی در میاد. و از همه مهمتر این خارش سندرم «ما از همه دنیا جلو تریم» تان هم تسکین میابد. چون در این زمینه واقعا از همه جلو ترید. هم واکسن نمی زنید. هم از هر کس می خواهد واکسن بزند یک میلیون تومان می گیرید و مهم تر از همه به همه دنیا ثابت می کنید می شود واکس نزد و زنده ماند. این جاست که سنگ پای قزوین از رو میرود و پودر می شود. راستی تازه چه خبر؟ واکسن جدیدی را نمی خواهید رو نمایی کنید؟ درب قابلمه تازه ای برای تشخیص ویروس نساخته اید؟ راستی نمکدانتان را پُر کنید. چون زخم های زیادی دهان باز کرده اند."

65

رضا کیانیان وزیر بهداشت سعید نمکی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین