کد خبر: 59775 A

کیهان نوشت: مسامحه و مماشات با تولیدکنندگان برخی از سریال‌های شبکه نمایش خانگی باعث شده تا آنها طلبکار بشوند!

ایران آرت: روزنامه کیهان ضمن اعتراض به کارگردان سریال "زخم کاری" که تهدید کرده است در صورت تداوم سانسور این سریال برای نتفلیکس سریال خواهد ساخت، بدون اینکه نامی از گلشیفته فراهانی ببرد، از تبریک گفتن تولد این بازیگر توسط یکی از سامانه‌های پخش‌کننده فیلم و سریال نیز انتقاد کرد. 

کیهان نوشت: در ادامه تولید انبوه سریال‌هایی با رویکرد تخریب فرهنگ و شاخص‌های اخلاقی و خانوادگی توسط پلتفرم‌ها، این‌بار تولیدکنندگان یکی از این محصولات در مقام شاکی ظاهر شده و به اصلاحات و ممیزی حداقلی نیز معترض است. کار به جایی رسیده که کارگردان این اثر اقدام به تهدید می‌کند که در صورت ادامه این رویه، فیلمسازهای ایرانی سراغ پلتفرم‌های خارجی از جمله نتفلیکس خواهند رفت و برای آنها کار خواهند کرد.

به نوشته کیهان، متأسفانه مماشات و مسامحه نهادهای مسئول در زمینه نظارت بر عملکرد پلتفرم‌های تولید و نمایش فیلم و سریال در فضای مجازی، باعث شده که این پلتفرم‌ها نه تنها روزبه‌روز مجال بیشتری برای ‌ترویج سبک زندگی ولنگار پیدا کنند که خودشان را مدعی‌العموم و قانون‌گذار هم فرض خواهند کرد!

این روزنامه اصولگرا در پایان با اشاره غیر مستقیم به تبریک گفتن تولد گلشیفته فراهانی نوش: هولدینگ متشکل از تعدادی از پلتفرم‌های تولید‌کننده سریال‌های شبکه نمایش خانگی، چند روز قبل اقدام به انتشار پیام تبریک برای بازیگری نمود که سابقه برهنگی در کارنامه خود داشت. اقدامی که ماهیت و رویکرد و اهداف این پلتفرم‌ها را لو داد!

 

گلشیفته فراهانی محمدحسین مهدویان زخم کاری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین