کد خبر: 59802 A

این اولین بار است که کورتنی کاکس با سریال "دوستان" یک نامزدی امی کسب می‌کند.

ایران آرت: کورتنی کاکس کسب نامزدی امی با ویژه‌برنامه "دوستان" را در اینستاگرام جشن گرفت. این ویژه‌برنامه کمتر از دو ماه قبل از اچ‌بی‌او مکس پخش شد.

"دوستان: دیدار مجدد" سه‌شنبه این هفته در بخش بهترین ویژه‌برنامه ترکیبی نامزدی امی را کسب کرد. این اولین بار نیست که سریال "دوستان" (Friends) و عوامل آن به این نامزدی دست پیدا می‌کنند. "لیسا کودرو"، "جنیفر انیستون"، "کریستینا اپل‌گیت"، و "بروس ویلیس" همگی برای بازی در این مجموعه نامزد اسکار شده بودند.

اما این اولین بار است که کاکس با سریال "دوستان" یک نامزدی امی کسب می‌کند. این بازیگر به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی ویژه‌برنامه، بیش از ۲۰ سال پس از پایان سریال به این افتخار نائل شده است.

کاکس به همراه "مارتا کافمن" و "دیوید کرین" و دیگر بازیگران سریال از جمله "دیوید شویمر"، "مت له‌بلانک"، "متیو پری"، انیستون و کودرو این نامزدی جدید را دریافت کرده است. او با انتشار یک عکس سلفی به همراه "بن وینستون" و دیگر بازیگران این نامزدی را جشن گرفت و با الهام از عناوین اپیزودهای سریال سیت‌کام ان‌بی‌سی نوشت: "همان جایی که از آکادمی برای این افتخار قدردانی می‌کنیم و به‌ویژه از "بن وینستون" و تمامی اعضای گروهش برای این دستاورد فوق‌العاده تشکر می‌کنیم."

سریال فرندز

به گزارش 30نما، کاکس پس از پخش ویژه‌برنامه در مصاحبه با "هاوارد استرن" فاش کرده بود از اینکه تنها بازیگر بدون نامزدی امی سریال است احساساتش "جریحه‌دار" می‌شود. تمامی همبازیان او در طول پخش سریال نامزد امی شده بودند. کاکس گفته بود: " بله، احساساتم را همیشه جریحه‌دار می‌کند. وقتی همه بازیگران به جز من نامزد شدند، قطعاً ناراحت شدم. برای بقیه خوشحال بودم، اما در نهایت فکر می‌کردم: "من تنها بازیگری‌ام [که نامزد نشده؟]" ناراحت‌کننده بود."

کاکس اضافه کرده بود: "تنها چیزی که باعث شد احساس خوبی داشته باشم – چون همگی آن‌ها برنده جوایز و تحسین شده‌اند – نامزدی گلدن گلوب برای سال اول سریال "شهر یوزپلنگ‌ها" بود. دوست دارم بگویم که این نامزدی برای کسی مهم نیست اما برای من ارزش زیادی داشت… دوست داستم همکاران به من احترام بگذارند، می‌دانم که گلدن گلوب لزوماً از طرف همکاران اهدا نمی‌شود، اما کمی از تلخی [دریافت نکردن امی] را کم کرد."

 

کورتنی کاکس فرندز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین