کد خبر: 60254 A

اعتراض آنا نعمتی به سوءاستفاده از تصاویرش

اعتراض آنا نعمتی به سوءاستفاده از تصاویرش

آنا نعمتی مدعی شد برخی پزشکان، مزون‌ها و فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی، از تصاویر او به صورت غیر قانونی برای تبلیغ کار خود استفاده می‌کنند.

ایران آرت: آنا نعمتی، بازیگر سینمای ایران با انتشار متنی، به سوءاستفاده برخی از پزشکان، مزون‌ها و فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی از تصاویر او برای تبلیغات، اعتراض کرد و نوشت این موضوع مصداق بارز کلاهبرداری است.

به گزارش ایران آرت، آنا نعمتی در صفحه اینستاگرامش نوشت: "به تازگی متوجه شدم افرادی سودجو اعم از پزشک و مزون ها و فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی و…با استفاده از شهرت و عکس های مبنی بر آنکه عمل های زیبایی و ترمیمی و هر آنچه که نظر مخاطب خود را جلب کنند، برای بنده انجام داده و یا از آنها صرفا خرید پوشاک و لوازم آرایشی می‌نمایم که به نوعی بنده را مدل تبلیغاتی خود معرفی و متآسفانه مبالغ گزاف از مراجعین خود دریافت نموده اند و اغلب آسیب های جبران ناپذیری ایجاد شده . که این عمل از مصادیق باز کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع میباشد که بنده از طریق مراجع قضایی پیگیر این موضوع بوده و از شما عزیزان تقاضا دارم که فریب این افراد را نخورده و در صورت مشاهده چنین تبلیغاتی بنده را از این موضوع مطلع نمایید.

‎با تشکر

‎آناهیتا نعمتی"
 

2222

آنا نعمتی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین