کد خبر: 60582 A

افتتاحیه جهانی "وقتی برای مردن نیست" سه‌شنبه ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۱ در رویال آلبرت هال لندن برگزار خواهد شد.

ایران آرت: "وقتی برای مردن نیست" (No Time to Die) یکی از پرشمار فیلم‌هایی بود که اکرانش چند مرتبه در حین پاندمی به تعویق افتاد. در ابتدای سال جاری میلادی، اعلام شد که این فیلم در ماه اکتبر روی پرده خواهد رفت، اما با شیوع انواع جدید ویروس کرونا این نگرانی وجود داشت که فیلم در این تاریخ جدید هم اکران نشود و به زمان دیگری موکول گردد. ماه گذشته تیزر تلویزیونی این فیلم به کارگردانی "کری فوکوناگا" تأیید کرد که فیلم فقط در سالن‌های سینما اکران خواهد شد و تاریخ اکران تغییری نکرده است. جمعه گذشته نیز صفحه رسمی توییتر "جیمز باند" اعلام کرد که مراسم فرش قرمز افتتاحیه فیلم به زودی برگزار خواهد شد.

در توییت صفحه "جیمز باند" می‌آید: "افتتاحیه جهانی "وقتی برای مردن نیست" سه‌شنبه ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۱ در رویال آلبرت هال لندن برگزار خواهد شد. تهیه‌کنندگان "مایکل جی. ویلسون" و "باربارا بروکلی" و کارگردان "کری فوکوناگا" روی فرش قرمز به "دنیل کریگ" می‌پیوندند."

کریگ اکتبر سال گذشته در مصاحبه با "جیمی فالن" گفته بود: "این فیلم از همه ما بزرگ‌تر است. می‌خواهیم آن را همزمان در سراسر دنیا عرضه کنیم اما حالا زمان مناسبی برای این کار نیست. بنابراین امیدواریم که ۲ آوریل تاریخ مورد نظر ما باشد." او در مورد اینکه چه توصیه‌ای به بازیگر بعدی نقش باند دارد اضافه می‌کند: "گند نزن. اثر زیبا و شگفت‌انگیزی است. نمی‌دانم چه چیز دیگری باید بگویم."

"مایکل جی. ویلسون" که از فیلم "مونریکر" (Moonraker) تاکنون تهیه‌کننده چندگانه بوده، در مصاحبه جدیدی با "توتال فیلم" از آینده "جیمز باند" گفته است: "تا وقتی این فیلم نگذرد سخت می‌توان به آینده فکر کرد. ما فقط می‌خواهیم این فیلم و دنیل را گرامی بداریم و بعد وقتی که آرامش برقرار شد، به دورنمای چندگانه نگاه کنیم و ببینیم آینده چگونه خواهد بود. هرچند ما در طول ۱۸ ماه گذشته متوجه شده‌ایم که آینده را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. بنابراین باید آرام گرفت و اندیشید."

جدا از کریگ، "رامی مالک"، "آنا دی آرماس"، "لاشانا لینچ"، "نایومی هریس"، "لئا سیدو"، "بن ویشا"، "جفری رایت"، و "رالف فاینس" در "وقتی برای مردن نیست" نقش‌آفرینی کرده‌اند.

"وقتی برای مردن نیست" ۸ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۶ مهر ماه ۱۴۰۰) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.

 

جیمز باند دنیل کریگ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین