کد خبر: 60801 A

فیلمبرداری "مأموریت غیرممکن ۷" فوریه ۲۰۲۰ در ونیز ایتالیا آغاز شد اما در همان ماه به دلیل مبتلا شدن یکی از عوامل تحت پوشش بیمه، تولید به حالت تعلیق درآمد.

ایران آرت: استودیوی پارامونت از کمپانی بیمه خود به دلیل پوشش ندادن هزینه‌های کووید به دنبال تأخیرهای به وجود آمده در طول فیلمبرداری "مأموریت غیرممکن ۷" (Mission: Impossible 7) شکایت کرده است. در این فیلم "تام کروز" بار دیگر نقش "ایتان هانت" را بازی می‌کند.

فیلمبرداری "مأموریت غیرممکن ۷" فوریه ۲۰۲۰ در ونیز ایتالیا آغاز شد اما در همان ماه به دلیل مبتلا شدن یکی از عوامل تحت پوشش بیمه، تولید به حالت تعلیق درآمد. یک ماه بعد فیلمبرداری در رم ادامه پیدا کرد اما با وخیم‌تر شدن وضعیت پاندمی در ایتالیا، دولت این کشور محدودیت‌های زیادی اعمال کرد و سبب شد که تولید پروژه با تأخیر مواجه شود.

به گزارش 30نما، "مأموریت غیرممکن ۷" سپس به بریتانیا منتقل شد اما باز هم با گسترش ویروس فیلمبرداری متوقف شد. هفتمین تأخیر در تولید این پروژه در ماه ژوئن امسال و به دنبال مبتلا شدن چند تن از عوامل و بازیگران به کووید اتفاق افتاد. با این حال، "کمپانی بیمه فدرال" از پرداخت کامل هزینه‌هایی که این وقفه‌ها به بار آورده خودداری می‌کند.

این شکایت در دادگاه فدرال کالیفرنیا ثبت شده است. وکلای پارامونت می‌گویند زیان‌های مالی پروژه به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار می‌رسد و همگی توسط استودیو پرداخت شده‌اند. پارامونت در تلاش است تا این هزینه‌ها را پس بگیرد اما تاکنون تنها ۱ میلیون دلار دریافت کرده است.

کروز پیش‌تر در مورد مصائب تولید فیلم در کشورهایی چون امارات متحده، نروژ و ایتالیا با وجود محدودیت‌های مسافرت در حین پاندمی به "امپایر" گفته بود: "باید پروتکل‌هایی با همکاری استودیوها و کمپانی‌های بیمه ایجاد و طبق قوانین هر کشور عمل می‌کردیم. باید به آن‌ها اطمینان خاطر می‌دادیم که قرار است چگونه فیلم را در آن کشورها بسازیم. گاهی پیش می‌آمد که می‌گفتند: "این کار ممکن نیست." اما من دائماً می‌گفتم: "ممکن است.""

"مأموریت غیرممکن ۷" در ماه می ۲۰۲۲ اکران خواهد شد. سایمون پگ، وینگ ریمز، ربکا فرگوسن، و ونسا کربی دیگر بازیگران این فیلم به کارگردانی "کریستفر مک‌کواری" خواهند بود. چهره‌های جدید چندگانه نیز "هیلی آت‌ول" و "پام کلمنتیف" بوده‌اند.

 

تام کروز ماموریت غیر ممکن 7
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین