کد خبر: 61035 A

مک‌گووان ۴۷ ساله تصویری از اوپرا وینفری ۶۷ ساله را منتشر کرده که در کنار "هاروی‌ واینستین" متهم به تجاوز، با لبخند ایستاده است...

ایران آرت: رز مک‌گوان، بازیگر و فعال آمریکایی از اوپرا وینفری قطب رسانه‌ای آمریکا با انتشار توئیتی انتقاد و او را به دروغگویی و ریا متهم کرد.

به گزارش روزنامه سان انگلیس، مک‌گووان ۴۷ ساله تصویری از اوپرا وینفری ۶۷ ساله را منتشر کرده که در کنار "هاری‌وینستون" متهم به تجاوز، با لبخند ایستاده است، او در توضیح توییت نوشته: امیدوارم واقعیت نداشته باشد، اما واقعی است، من خوشبختم که چهره واقعی و ریاکارانه اپرا وینفری را دیده‌ام!

بنا به گزارش فاکس‌نیوز، مک‌گووان همچنین از اینکه چهره‌های دروغگو برای مردم آشکار شده‌اند خوشحال است؛ " اپرا وینفری" با هاری‌وینستون دوستی داشت، هاری‌وینستون تهیه‌کننده آمریکایی و هالیوودی است که به دلیل پرونده‌های متعدد تجاوز به زندان افتاده‌است.

به نقل از تابناک باتو، مک‌گووان همچنین به دوستی اوپرا وینفری با تهیه‌کننده "راسل‌سیمونز" که او نیز متهم به تجاوز و سوء‌رفتار است، اشاره کرد. مک‌گووان نوشت: وینفری برای منفعت شخصی، حامیان سیستم بیمار و فاسد است، اودروغگو و ریاکار است و با رنج قربانیان تجارت می‌کند.

14758

‌در زمینه‌ای مشابه، نظرات مک گووان و وینفری در مورد سازمان تایمزآپ Time's Up، جنبش ضد آزار و اذیت، که در یکم ژانویه ۲۰۱۸ توسط افراد مشهور هالیوود تأسیس شد، متضاد هم بود؛ وینفری از حامیان این سازمان بود و پانصدهزار دلار به آن اهدا کرد. مک گووان در واکنش به این حرکت گفت گفت که کارزار تایمزآپ و نمایش‌های آن دروغ است.

دستاوردهای انتقاد رز مک‌گووان از سازمان Time’s Up

دراوایل آگوست امسال، مک‌گووان به "تینا‌ شین" رئیس اجرایی سازمان تایمزآپ حمله و او را به دریافت رشوه از فرماندار سابق نیویورک "اندرو کومو" در پرونده تجاوز متهم کرد، در مقابل شین از چنین اتهامی اعلام برائت کرد اما پس از چندی از سمت خود استعفا داد، همانطور که کومو نیز از منصب فرمانداری نیویورک کناره‌گیری کرد و بدین ترتیب تا حدودی بر ادعای شین صحه گذاشته شد.

بازیگر اپرا وینفری بازیگر زن رز مک گوان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین