کد خبر: 61036 A

قسمت هفتم فیلم "ماموریت غیر ممکن" که طی یک و نیم سال اخیر فیلمبرداری آن طلسم شده بود سرانجام وارد مرحله پیش تولید شد تا تام کروز نفسی راحت بکشد.

ایران آرت: فیلمبرداری پروژه پرحاشیه "مأموریت غیرممکن ۷" (Mission: Impossible 7) پس از بیش از ۱۸ ماه به پایان رسیده است. این دنباله با بازی "تام کروز" در نقش "ایتان هاک" یکی از اولین پروژه‌های سینمایی هالیوود بود که با آغاز پاندمی متوقف شد، اما بنا بر گزارشی که "کلایدر" منتشر کرده، این فیلم حالا وارد مرحله پس از تولید شده است.

"مارتین اسمیت" یکی از عوامل فیلم در صفحه اینستاگرام خود تصویری به اشتراک گذاشته و مدعی شده است که فیلمبرداری به پایان رسیده است. او می‌نویسد:‌ "مأموریت کامل شد! ۲۰۲۰-۲۰۲۱." پادکست "لایت د فیوز" نیز ادعای پایان فیلمبرداری "مأموریت غیرممکن ۷" را به تأیید می‌رساند.

اسمیت در بخشی از پیام خود آورده است: "دو سال قبل مأموریتی را پذیرفتیم. امروز آن مأموریت به انجام رسید. نمی‌دانم چطور از عوامل شگفت‌انگیزمان قدردانی کنم. بیش از ۲۰۰ برق‌کار و کارگر با عرم راسخ و مهارت کامل به وظیفه خود عمل کردند. در حین پاندمی، تک تک آن‌ها نقشی فراتر از انتظار داشتند و در شرایط سخت ادامه دادند. واقعاً سخت‌ترین فیلمی بود که ساخته‌ایم."

به گزارش 30نما، پارامونت در رویداد "سینماکان" اعلام کرد که "مأموریت غیرممکن ۷" را با چند ماه تأخیر و در تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ روی پرده می‌برد. آخرین قسمت این مجموعه تحت عنوان "فال‌اوت" (Fallout) به فروش جهانی ۷۹۱.۷ میلیون دلاری رسید.

فیلمبرداری "مأموریت غیرممکن ۷" فوریه ۲۰۲۰ در ونیز ایتالیا آغاز شد اما در همان ماه به دلیل مبتلا شدن یکی از عوامل تحت پوشش بیمه، تولید به حالت تعلیق درآمد. یک ماه بعد فیلمبرداری در رم ادامه پیدا کرد اما با وخیم‌تر شدن وضعیت پاندمی در ایتالیا، دولت این کشور محدودیت‌های زیادی اعمال کرد و سبب شد که تولید پروژه با تأخیر مواجه شود.

"مأموریت غیرممکن ۷" سپس به بریتانیا منتقل شد اما باز هم با گسترش ویروس فیلمبرداری متوقف شد. هفتمین تأخیر در تولید این پروژه در ماه ژوئن امسال و به دنبال مبتلا شدن چند تن از عوامل و بازیگران به کووید اتفاق افتاد. با این حال، "کمپانی بیمه فدرال" از پرداخت کامل هزینه‌هایی که این وقفه‌ها به بار آورده خودداری می‌کند.

کروز پیش‌تر در مورد مصائب تولید فیلم در کشورهایی چون امارات متحده، نروژ و ایتالیا با وجود محدودیت‌های مسافرت در حین پاندمی به "امپایر" گفته بود: "باید پروتکل‌هایی با همکاری استودیوها و کمپانی‌های بیمه ایجاد و طبق قوانین هر کشور عمل می‌کردیم. باید به آن‌ها اطمینان خاطر می‌دادیم که قرار است چگونه فیلم را در آن کشورها بسازیم. گاهی پیش می‌آمد که می‌گفتند: "این کار ممکن نیست." اما من دائماً می‌گفتم: "ممکن است.""

فرود با بالگرد در یک منزل مسکونی، پرش از ارتفاع ۱۳ هزار پایی با موتور سیکلت، به سرقت رفتن خودروی بادیگارد کروز که حامل فیلمنامه دنباله "تاپ گان" بود، درز فایل صوتی تشرهای کروز به عواملی که فاصله‌گیری اجتماعی را در حین فیلمبرداری رعایت نمی‌کردند، تنها بخش‌هایی از حواشی و موانع پیش روی تولید "مأموریت غیرممکن ۷" بود.

"سایمون پگ"، "وینگ ریمز"، "ربکا فرگوسن"، و "ونسا کربی" دیگر بازیگران این فیلم به کارگردانی "کریستفر مک‌کواری" خواهند بود. چهره‌های جدید چندگانه نیز "هیلی آت‌ول" و "پام کلمنتیف" بوده‌اند.

 

تام کروز مامویت غیر ممکن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین