کد خبر: 61830 A

جانی دپ ستاره ۵۸ فیلم‌های "دزدان درایی کارائیب" در جشنواره آلیچه نلا چیتا که در شهر رم ایتالیا برگزار می‌شد روی فرش قرمز رفت.

ایران آرت: جانی دپ ستاره ۵۸ فیلم‌های "دزدان درایی کارائیب" شنبه این هفته در مراسم افتتاحیه سریال انیمیشن "طوطی دریایی" در جشنواره "آلیچه نلا چیتا" که در شهر رم ایتالیا برگزار می‌شد روی فرش قرمز رفت.

سریال "طوطی دریایی" داستانی در مورد ماجراجویی‌های گروهی از پرندگان روایت می‌کند. شخصیت‌های اصلی فیلم پنج طوطی دریایی به نام‌های جانی پاف، تیک و تاک نر و دیدی و پای ماده خواهند بود. دپ در نقش شخصیت جانی پاف صداپیشگی کرده است. "طوطی دریایی" که یک سریال کوتاه متشکل از ۲۵۰ اپیزود پنج دقیقه‌ای است و ابتدا در پلتفرم‌های موبایل منتشر خواهد شد.

به گزارش 30نما، جانی دپ چند هفته قبل در کنفرانس مطبوعاتی جشنواره فیلم سن سباستین اعلام کرد که با همکاری "آدلفو بلانکو" تهیه‌کننده اسپانیایی یک کمپانی فیلمسازی جدید به نام IN.2 در بریتانیا راه‌اندازی خواهد کرد که شاخه‌ای از کمپانی دیگرش اینفینیتوم نیهیل (Infinitum Nihil) لس‌آنجلس است.

1

دپ می‌گوید:‌ "از دانشجو تا استاد، از هنرمندان جویای نام تا شناخته‌شده، تا اساتید همه فرم‌های هنری مدرن، کمپانی IN.2 فضایی فراهم می‌کند که هنرمندان بتوانند هنرمند باشند، جایی که آزادانه آن لحظات غیرمنتظره را خلق کنند، آن اتفاقات شادی که موجب گرایش به هنر فاخر و حیات بخشیدن به الهامات منحصر‌به‌فرد شده."

نزاع حقوقی میان دپ و همسر سابقش "امبر هرد" همچنان ادامه دارد و این دو اواسط سال ۲۰۲۲ در دادگاه فرفکس کانتی ویرجینیا حضور پیدا خواهند کرد. دپ از هرد به دلیل انتشار مقاله‌ای در واشینگتن پست یک شکایت ۵۰ میلیون دلاری ثبت کرده و مدعی است که بازیگر "آکوامن" (Aquaman) با مطرح کردن اتهام خشونت خانگی به شهرت دپ لطمه وارد کرد و سبب شده از چندگانه "دزدان دریایی کارائیب" کنار گذاشته شود.2

4

5

جانی دپ دزدان دریایی کارائیب
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین