کد خبر: 63180 A

مسئول سازمان هنری رسانه ای اوج نامه ای خطاب به رهبری نوشته که کیهان آن را منتشر کرده است.

ایران آرت: کیهان نوشت :  در پی سخنان دلسوزانه رهبر معظم انقلاب در جمع مدافعان سلامت و گلایه نسبت به کم‌کاری دستگاه‌های فرهنگی در برابر تحریفات دشمن در برابر حقایق تاریخ انقلاب، مسئول سازمان هنری رسانه‌ای اوج نامه‌ای را به رشته تحریر درآورد.


در متن نامه احسان محمدحسنی آمده است:

هوالحق
محضر مبارک رهبر عزیز و مقتدای بزرگ انقلاب اسلامی
حضرت آیت‌الله العظمی ‌امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)
با سلام و درود بی‌پایان
پیام ناصحانه، روشنگر و هشدارگونه‌ حضرت‌تان دریافت شد.
روی سخن دلسوزانه و خطاب گلایه‌های پدرانه‌ حضرتعالی را نه دستگاه‌ها و شوراهای رسمی ِ متوّلیِ امر بر زمین مانده‌ فرهنگ و هنرِ انقلاب، بلکه مشخصاً نوک پیکان فرمایش امروزتان را خودمان و این لشکرِ مردمی و پا به کار و گرد آمده در زیر خیمه هنر انقلاب می‌دانیم.
آقا جان! برای همه کوتاهی‌ها و کمبودها و کم‌کاری‌ها در عرصه تبیین و روایت هنرمندانه تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و حتی موضوع اخیرِ سختی‌های کار و جهاد پرستاران، ما مقصریم! ما کم گذاشته‌ایم و خودمان را برای تلخ‌کامی ‌امروزِ نائب امام عصر(عج) نمی‌بخشیم.
با شما عهد می‌بندیم و امیدواریم با تلاش مضاعف و همدلی هنرمردان جبهه فرهنگی انقلاب و با تغییر آرایش و موازنه رسانه‌ای این جبهه، توفیق جبران کاستی‌هایمان را بیابیم.
در خاتمه، ضمن لبیک به فرمانِ آن امام عزیز، از پیشگاه‌تان برای فتح و پیروزی سربازان‌تان در این نبرد نابرابر با اولیاءالشیطان، التماس دعای خیر داریم.

کیهان این مطلب را در صفحه سوم منتشر کرده است.

سازمان هنری اوج سازمان هنری رسانه ای اوج احسان محمد حسنی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین