کد خبر: 63456 A

امیر کربلایی زاده : اینکه آدم بخواهد در جایی که خانه‌اش بوده و هست، با هول و ولا کار کند، طبیعتاً جای بهتری را انتخاب می‌کند

ایران آرت: امیر کربلایی زاده بازیگر، نویسنده و استندآپ کمدین در گفت‌وگویی با ایسنا در پاسخ به اینکه چرا طنزهای موفق گذشته در تلویزیون تکرار نمی‌شوند؟ و مطالبه مخاطبان از رئیس صداوسیما مبنی بر ساخت آثار طنز موفق، اینگونه گفت: به نظرم مهمترین دلیل این اتفاق، به حفظ نیروهای خوب و کارآمد برمی‌گردد و متاسفانه ما افرادی را که می‌دانستیم به لحاظ کاری درست هستند، برای خودمان نگه نداشتیم.

او ادامه داد: آقای جبلی از وقتی که به سازمان صداوسیما آمده اند، اکثر شبکه‌ها دست نگه داشتند و حتی خبرش هم رسید که ساخت برخی سریال‌ها متوقف شده‌ است.

او گفت: اینکه ما قطره‌چکانی به برخی از سریال‌ها پول می‌دهیم اما بعضی سریال‌ها را حسابی می سازیم، همه این اتفاقات نگرانی، استرس و دلسردی در عوامل ایجاد می‌کند و مدام به فکر دستمزدهایشان هستند که عقب نیفتد. به عنوان مثال شما می‌دانید توقف کارها و تغییر عوامل و بازیگران یک کار چقدر هزینه‌بر است؟! ولی متاسفانه این اتفاقات می‌افتد و به کارها ضربه می‌زند

کربلایی‌زاده گفت: وقتی مدیران کاربلد را حفظ نکنیم همین طور سلسله‌ مراتب، پایین می‌آید و عوامل دست به دست هم می‌دهند و افراد برای کارکردن بی‌انگیزه می شوند؛ این در حالی است که برای کار فرهنگی و هنری خوب باید هزینه کرد. چرا برخی از سریال‌های پلتفرم‌ها بسیار موفق شدند؟ به دلیل اینکه خیلی از ارکان‌های مختلف در آنجا حمایت بهتری می‌شوند، بنابراین وقتی دوستان می‌بینند در جایی دیگر پولشان را به موقع و با احترام دریافت می‌کنند، قطعاً پلتفرم ها را انتخاب می‌کنند.

کربلایی زاده گفت: متاسفانه گاهی در تلویزیون به خاطر اعتراض به دیر شدن پرداخت حقوق ها، مستقیم و غیرمستقیم معترضین را تنبیه می کنند یا اینکه کارش را کم می کنند  و یا اصلا می سپرند تا هیچکس با آنها کار نکند! به نظرم این اتفاقات در شأن هنر ما نیست.

او گفت:  اینکه آدم بخواهد در جایی که خانه‌اش بوده و هست، با هول و ولا کار کند، طبیعتاً جای بهتری را انتخاب می‌کند و فرض مثال سینما یا پلتفرم‌ها را انتخاب می‌کند؛ در حالی که در تمام دنیا، تلویزیون‌ها اهرم‌های اصلی هستند و آنها هستند که تعیین‌کننده مسیرند؛ به ویژه شبکه‌های ملی هر کشور که پرچم آن کشور محسوب می‌شوند.

او تاکید کرد امیدوارم در مدیریت آقای پیمان جبلی شاهد دَک کردن نیروهای مفید از تلویزیون نباشیم

 

امیر کربلایی زاده سلبریتی های ایران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین