کد خبر: 63588 A

مستند ۳۰ دقیقه ای « به کدامین گناه» مشکلات کودکانی ست که در زندان متولد شده اند و تنها به دلیل جرم مادر یا پدر در زندان روزگار سپری می کنند.

ایران آرت: فیلم مستند « به کدامین گناه » به نویسندگی و کارگردانی «مریم ابراهیم وند» به بخش مستند پنجمین دوره «جشنواره بین المللی فیلم زنان »ترکیه راه یافت.

روابط عمومی پروژه اعلام کرد این فیلم یکی از مجموعه فیلم هایی است که به مسائل و مشکلات کودکان زیر هفت سال در زندان می پردازد.

جالب اینکه قسمت دوم این مجموعه با عنوان « گندم» در مرحله فیلمبرداری است.

مستند ۳۰ دقیقه ای « به کدامین گناه» مشکلات کودکانی ست که در زندان متولد شده اند و تنها به دلیل جرم مادر یا پدر در زندان روزگار سپری می کنند.

جشنواره بین المللی فیلم زنان که در شهر ازمیر ترکیه برپا می شود، امسال با همکاری جشنواره «رِیندَنس» انگلیس برگزار می شود و قرار است فیلم های منتخب را در این جشنواره به نمایش گذاشته شود.

جشنواره «ریندنس» (Raindance Film Festival) بزرگ ترین جشنواره مستقل فیلم انگلیس است که مورد تایید آکادمی اسکار و بفتا قرار گرفته است.

سایر عوامل فیلم به کدامین گناه عبارتند از: تهیه کننده: شرکت فیلم سازی آبیژ رسانه روز و مریم ابراهیم وند/نویسنده و کارگردان: مریم ابراهیم وند /مشاوره پروژه: فرانک آرتا / فیلمبردار:فهیم عزیزی/پخش بین الملل: شرکت پخش فرست اسکرین فیلم به مدیریت سولماز اعتماد/طراح پوستر: یاسمن محمودی.

 

زمان برگزاری جشنواره از ۲۸ فوریه ( ۹ اسفند ماه) تا ۸ مارس ( ۱۸ اسفند) وپخش بین المللی این مستند به عهده کمپانی «فرست اسکرین فیلم» با مدیریت سولماز اعتماد است.

 

فرانک آرتا مریم ابراهیم وند جشنواره بین المللی فیلم زنان ترکیه جشنواره ریندنس ازمیر ترکیه شرکت فیلم سازی آبیژ رسانه روز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین