کد خبر: 63603 A

گلشیفته فراهانی: این رفتار آن چیزى بود که من ١٥ سال پیش بیش از هر چیز تشنه اش بودم و نه تنها نبود که ١٨٠ درجه همه از آنطرفِ بام افتاده بودند

ایران آرت: در هفته‌های گذشته سعید سهیلی، کارگردان فیلم گشت ارشاد 3، در مصاحبه‌ای در پاسخ به سوالی راجع به مهاجرت ریحانه پارسا و بخشیدنش به خاطر ضربه زدن به اکران این فیلم گفت: "ریحانه پارسا چه کاری کرده که من ببخشمش؟ یک آدم تصمیم گرفت مهاجرت کند، به من ارتباطی ندارد."

او افزود: "بعضی‌ها مثل ستاره هستند، در هرجای دنیا که برویم این ستاره‌ها را می‌بینیم مثل گلشیفته فراهانی، در ایران ستاره بود و تو آسمان سینمای ایران میدیدیمش‌، مهاجرت کرد ، الان تو آسمان سینمای دنیا میبنیمش، اگر ریحانه پارسا ستاره باشد، که امیدوارم باشد در هرجای دنیا هم باشه باز ما میبینمش اگر هم نباشد خب فراموش خواهد شد."

واکنش گلشیفته به صحبت‌های سهیلی: اشکم درآمد

حال سهیلی، با انتشار ویدیویی در اینستاگرام خود از پشت صحنه گشت و تصاویری از حضور ریحانه پارسا در این فیلم نوشت: "دخترم از بدی ها دور باش، سوی تاریکی مرو ... در نور باش . من در طول فیلمبرداری «گشت 3» جز نیکی و ادب از تو چیزی ندیدم ، به یاد خاطرات خوب آنروزها"

گلشیفته فراهانی که خود سال‌ها پیش از ایران مهاجرت کرده بود در واکنش به حمایت سهیلی از پارسا در کامنتی برای او نوشت: "سعید جانِ سهیلى… این مناعت طبع شما، اشک به چشمان من میاورد. ما دخترانِ ایران به این درایت و خردمندى نیازمند بودیم… هستیم. این رفتار آن چیزى بود که من ١٥ سال پیش بیش از هر چیز تشنه اش بودم و نه تنها نبود که ١٨٠ درجه همه از آنطرفِ بام افتاده بودند. تبریک میگم، هم به شما و هم به ریحانه نازنینم. راه ها باز میشوند و در این مسیر آنچه درونِ انسانهاست، منعکس میشود. حقا که انعکاس قلب مهربان شما، دیدنى و شنیدنى است. درود و سی صد درود."

 

گلشیفته فراهانی ریحانه پارسا مهدی سهیلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین