کد خبر: 63849 A

ترفندهای اسکار برای جلب توجه بینندگان تلویزیونی آغاز شد.

ایران آرت: امی شومر، رجینال هال و واندا سایکیس به عنوان مجریان مراسم معرفی برندگان اسکار ۲۰۲۲ انتخاب شده‌‌‌اند. با وجود سناریوهای مختلفی که برای اجرای مراسم اسکار امسال درنظر گرفته شده بود به نظر می‌رسد سه زن کمدین در نهایت برای اجرای این مراسم در ماه مارس (فروردین) روی صحنه بروند. گفته شده نتیجه مهم‌ترین سناریویی که ویل پکر، تهیه‌کننده امسال اسکار، با آن کلنجار می‌‌‌رفته این شده که مراسم اسکار در سه بخش و هر بخش به میزبانی یک زوج از این سه کمدین شکل بگیرد. همچنین گفته شده که جان هام از بازیگران فیلم «مردان دیوانه» نیز از دیگر چهره‌‌‌هایی بوده که با پکر ملاقات کرده اما در نهایت اسم وی از این فهرست خط خورده است.

شبکه ای‌‌‌بی‌‌‌سی که برنامه اسکار را پخش می‌کند هیچ اظهارنظری در این باره نکرده است. قرار است اسامی مجریان برنامه اسکار در برنامه «صبح به خیر آمریکا»ی سه‌‌‌شنبه معرفی شوند. مدیر برنامه‌‌‌های این ۳ بازیگر نیز هنوز اظهارنظری نکرده‌‌‌اند اما شومر دیروز یک اسلایدشو در اینستاگرام خود گذاشت که برخی از کارهای حرفه‌‌‌ای وی را معرفی می‌کرد و در انتها می‌‌‌گفت: «خبر بزرگ در راه است.»

وظیفه پکر به عنوان تهیه‌کننده این بوده که هیجان و سرگرمی را به مراسم برگرداند و شمار تماشاگران تلویزیونی را بالا ببرد. سه بازیگری که به این منظور انتخاب شده‌‌‌اند نقش‌‌‌های کمدی زیادی در کارنامه‌‌‌شان دارند.

امی شومر ۱۲ نامزدی امی روزانه دریافت کرده و یک امی هم سال ۲۰۱۵ برای بازی در کمدی «درون امی شومر» دریافت کرد. رجینا هال به عنوان بازیگر با اقبال منتقدها روبه‌‌‌رو شده و جایزه منتقدان فیلم نیویورک را در کارنامه دارد. واندا سایکس ۱۴ نامزدی امی در کارنامه دارد و یک بار این جایزه را برده است.

 

اسکار ۲۰۲۲ امی شومر رجینال هال واندا سایکیس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین