کد خبر: 63985 A

بیست و هشتمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران آمریکا با اهدای جوایز به بهترین بازیگران سینما و تلویزیون در یک سال اخیر برگزار شد. لیدی گاگا ستاره پاپ امیدوار بود در این مراسم برای بازی در فیلم "خانه گوچی" جایزه بگیرد که دست او از جایزه کوتاه ماند.

ایران آرت: بیست و هشتمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران آمریکا (SAG Awards) در مراسمی حضوری، برگزیدگان خود را معرفی کرد و "ویل اسمیت" برای بازی در فیلم "پادشاه ریچارد" جایزه بهترین بازیگر مرد را به خود اختصاص داد و "جسیکا چستین" نیز جایزه بهترین بازیگر نقش اصی زن را برای فیلم "چشمان تام فی" دریافت کرد. 

"تروی کوتسور" برای فیلم "کودا" و "آریانا دبوس" برای بازی در فیلم "داستان وست ساید" نیز به ترتیب جایزه بهترین بازیگر زن و مرد نقش مکمل را به خانه بردند و جایزه اصلی بهترین تیم بازیگری نیز به فیلم "کودا" ساخته "سیاه هدر" اعطا شد.

"تروی کوتسو"، "رامیلیا جونز"، "اوگینو دربز"، "فردیا والش-پیلو"، "دنیل دورانت" و "مارلی متلین" تیم بازیگران فیلم سینمایی "کودا" را تشکیل می‌دهند که درباره دختری است که تنها عضو شنوای یک خانواده ناشنوا است. 

در شاخه تلویزیونی هم جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در یک مینی سریال یا فیلم تلویزیونی به "مایکل کیتون" برای سریال "دوپسیک" رسید و "کیت وینسلت" نیز برای مینی‌سریال "میر اهل ایست‌تاون" بهترین بازیگر نقش اصلی زن شد. 

جایزه بهترین بازیگر مرد سریال درام به "لی جونگ-جائه" برای سریال "بازی مرکب" اعطا شد و "جیسون سودکیس" بهترین بازیگر مرد سریال کمدی برای سریال "تادلسو" نام گرفت. 

"ژان اسمارت" برای سریال "هَکس" و "جونگ- هو-یئون" برای سریال "بازی مرکب" هم به ترتیب جایزه بهترین بازیگر زن برای سریال کمدی و درام را به خانه بردند. 

اما جایزه بهترین تیم بازیگری سریال درام به "وراثت" اعطا شد و سریال "تادلسو" نیز به عنوان برنده جایزه بهترین تیم بازیگری سریال کمدی معرفی شد. 

 

لیدی گاگا ویل اسمیت کیت وینسلت جوایز انجمن بازیگران آمریکا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین