کد خبر: 64070 A

روزنامه کیهان زیر تیتر بازیگر پرحاشیه حمید فرخ نژاد را به باد انتقاد گرفته است.

ایران آرت: کیهان نوشت: بازیگری که قبلاً گفته بود، 80 میلیون ایرانی فدای یک تار موی پسرم که در آمریکا زندگی می‌کند و هر ماه برایش دلار ارسال می‌کنم، در یک نمایش مبتذل، از خودش تصویر گرفت و گفت که تندیس جشنواره فیلم مسکو را در اعتراض به حمله روسیه به اوکراین پس می‌دهد! 

این اقدام فرخ‌نژاد با واکنش‌های کنایه‌آمیز کاربران فضای مجازی همراه شد، ازجمله صادق علیزاده از فعالان فرهنگی نوشت: «حمید فرخ‌نژاد گفته در اعتراض به حمله روسیه به اوکراین، تندیس جشنواره فیلم مسکو رو که بهش اهداشده رو برمی‌گردونه. خیلی هم خوب. سؤال مهم‌تر اما اینکه اون 20 هزار دلار جایزه نقدی که از جشنواره گرفته رو هم برمی‌گردونه یا نه؟!»

کاربر دیگری یادآور شد: «از حمید فرخ نژاد به‌خاطر موضع ضدجنگ تشکر می‌کنیم. اما از آنجا که یک طرف ۷۰ درصد همه تهاجم‌های نظامی تاریخ معاصر آمریکا است؛ به ایشان پیشنهاد می‌کنیم اقامت خودش و آقازاده‌اش در آن کشور جنگ‌طلب را هم برگرداند.»

یکی از فعالان فضای مجازی نیز نوشت: «فرخ‌نژاد برای عقب نموندن از قافله غرب‌پرست‌ها جایزه‌ای که ۱۶سال پیش از یه جشنواره نه چندان مطرح مسکو گرفته رو پس داد اما علیه هزاران جنایت و تحریم آمریکا نازک‌تر از گل به آمریکا نمیگه چون زن و بچه‌اش رو فرستاده اونجا!»

کاربر دیگری هم نوشت: «آقای فرخ‌نژاد عزیز ما درک می‌کنیم که شما این کار رو برای اینکه ‌گرین‌کارت آمریکای خودت و فربد جونت باطل نشه انجام دادی، فقط شرمنده شما تندیسو که پس دادی اون جایزه نقدی ۲۰۰۰۰ دلاریشو که سال ۸۴ گرفتی رو باتوجه به نرخ تورم پس بده که خدایی نکرده مدیون پوتین نمونی.»

کیهان این مطلب را در صفحه سوم منتشر کرد.

روزنامه کیهان حمید فرخ نژاد حمایت از اوکراین در ایران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین