کد خبر: 64085 A

ستاره هالیوود ۱۰ میلیون دلار از ثروت خود که رقم بسیار هنگفتی است را به پناهجویان اوکراینی کمک کرد.

ایران آرت: به دنبال حمله روسیه، "لئوناردو دی‌کاپریو" ۱۰ میلیون دلار به پناه‌جویان کشور اوکراین اهدا کرد. مادربزرگ مادری این بازیگر برنده اسکار در شهر اودسا اوکراین به دنیا آمده و در سال ۱۹۱۷ به همراه والدینش به آلمان مهاجرت کرده است. ستاره "تلقین" (Inception)، "گرگ وال استریت" (The Wolf of Wall Street) و اخیراً "بالا را نگاه نکنید" (Don't Look Up)، رابطه نزدیکی با مادربزرگش داشت و بنابر برخی گزارش‌ها، از بازیگر شدنش حمایت می‌کرد.

"هلین ایندنبیرکن" که در سال ۲۰۰۸ و در سن ۹۸ سالگی درگذشت، در چندین مراسم افتتاحیه فیلم در کنار دی‌کاپریو حاضر شد. "پولیش نیوز" گزارش داده است که کمک مالی دی‌کاپریو را "بنیاد بین‌المللی وایسگرد" تأیید کرده است.

به گزارش ۳۰نما، هفته گذشته گزارش شد که "میلا کونیس" اوکراینی تبار و "اشتون کوچر" ۳ میلیون دلار به پناه‌جویان اهدا کرده‌اند. کونیس نوشت: "رویدادهایی در حال وقوع اوکراین بسیار ناراحت‌کننده است. در این دنیا جایی برای این نوع حملات ناروا به بشریت وجود ندارد. اگرچه شاهد شهامت مردم کشوری بوده‌ایم که من در آن به دنیا آمده‌ام، اما از سوی دیگر نیاز آن‌هایی که امنیت را انتخاب کرده‌اند را نیز دیده‌ایم."

هدف ستارگان "آن سریال دهه هفتادی" (That ’70s Show) جمع‌‌آوری ۳۰ میلیون دلار برای پناه‌جویان است. این زوج به‌تازگی اعلام کرده‌اند که از ۱۸ میلیون دلار عبور کرده‌اند.

جنگ روسیه و اوکراین باعث بی‌خانمان شدن بیش از دو میلیون نفر شده است. مقامات اتحادیه اروپا گزارش داده‌اند که این رقم ممکن است به پنج میلیون برسد.

 

لئوناردو دی‌کاپریو دی کاپریو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین