کد خبر: 64094 A

حمید فرخ نژاد به تندیس را پس دادی، پول را هم پس بده! پاسخ داد

ایران آرت: خبرآنلاین خبر داد : حمید فرخ‌نژاد در واکنش به نوشته انتقادی روزنامه کیهان که از این بازیگر خواسته بود حالا که تندیس جشنواره فیلم مسکو را پس داده، جایزه نقدی‌شان را هم پس بفرستد، اعلام کرد هیچ جایزه نقدی از این جشنواره دریافت نکرده است.

روزنامه کیهان روز گذشته، سه‌شنبه ۱۷ اسفند در واکنش به ویدئویی که حمید فرخ‌نژاد، طی آن اعلام کرد تندیس جشنواره فیلم مسکو را در اعتراض به حمله روسیه به اوکراین پس می‌دهد، نوشت: «تندیس را پس دادی، پول را هم پس بده!» 

فرخ‌نژاد در ادامه در واکنش به این اظهارنظر روزنامه کیهان در استوری اینستاگرامش چنین نوشت: «این تکنیک‌تان قدیمی شده است، به دنبال یک روش جدید باشید، هرکجا که به نفعتان نباشد بحث را شخصی می‌کنید و در حد خودتان پایین می‌آورید که اصل ماجرا را منحرف کنید. من بابت فستیوال مسکو هیچ جایزه نقدی دریافت نکردم، حقارتتان غم‌انگیز است.» 

فرخ‌نژاد در سال ۱۳۸۴، جایزه و تندیس گئورگیس مقدسِ بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی مسکو را برای بازی در فیلم «طبل بزرگ زیر پای چپ» دریافت کرد. «طبل بزرگ زیر پای چپ»، ساخته کاظم معصومی، در سال ۱۳۸۳ ساخته شده است و داستانش در جبهه‌های جنگ ایران و عراق می‌گذرد.

 

روزنامه کیهان حمید فرخ نژاد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین