کد خبر: 64111 A

لاو اکشن پینوکیو تام هنکس تازه ای را به تصویر می کشد.

ایران آرت: آرش نهاوندی در همشهری نوشت:  سازندگان فیلم لاو – اکشن «پینوکیو»، از نخستین تصویر تام هنکس که در این فیلم در نقش پدر ژپتو ایفای نقش می‌کند، رونمایی کرده‌اند.

در این تصویر تام هنکس با موهای مجعد خاکستری و سبیل پرپشت درحالی‌که نگاهی متفکرانه به پینوکیو دارد، دیده می‌شود؛ تام هنکس در این تصویر به هیچ‌وجه قابل بازشناسایی نیست و گریم وی به‌نحوی استادانه انجام گرفته که بیننده تصور می‌کنند در حال دیدن پدر ژپتوی واقعی است.

تام هنکس در پینوکیو

به گزارش سینمااکسپرس، این فلیم فانتزی که پیش‌تر نسخه‌های کارتونی و سینمایی زیادی از آن ساخته شده توسط رابرت زمیکس ساخته می‌شود و نگارش فیلمنامه این فیلم را نیز زمیکس و کریس ویتز برعهده دارند.

این فیلم از تولیدات متاخر دیزنی و نسخه‌ای بازسازی شده از فیلمی به همین نام ساخته1940 است. نسخه1940 این فیلم نیز با اقتباس از کتاب ماجراهای پینوکیو اثر کارلو کولودی، نویسنده ایتالیایی ساخته شده است. در این فیلم تام هنکس، سینتیا اوریو و لوک اوانز نقش‌آفرینی خواهند کرد. بنجامین ایوان اینورث، جوزف گوردون لویت، کیاگان مایکل کی و لوراین براکو نیز صداپیشگان فیلم پینوکیوی2022 هستند. فیلم پینوکیو قرار است در ماه سپتامبر سال‌جاری اکران شود. در این فیلم بنجامین ایسنورث نقش صداپیشه تام هنکس را ایفا می‌کند. سینتیا اوریو بازیگری که نامزدی جایزه اسکار را در کارنامه خود دارد نیز در فیلم جدید پینوکیو ایفاگر نقش «پری آبی» است. شخصیت جدیدی به نام سوفیا نیز به این فیلم افزوده شده که نقشش را لوراین براکو بازی می‌کند. کیگان مایکل کی نیز در نقش «جان صادق» بازی خواهد کرد. لوک ایوانز هم نقش درشکه‌چی را عهده دار خواهد بود.

 

تام هنکس پینوکیو زنان هالیوود
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین