کد خبر: 64201 A

بازیگر مشهور استرالیایی که اکنون در ۵۲ سالگی نیز می‌درخشد روزهایی را به یاد می‌آورند که به او می‌گفتند در ۳۰ سالگی کارش در بازیگری تمام است.

ایران آرت: کیت بلانشت، برنده اسکار به یاد آورده است که دوران بازیگری او را در سن ۳۰ سالگی تمام‌شده می‌دانسته‌اند. این بازیگر استرالیایی در مصاحبه با جیسون بیتمن، شان هیز و ویل آرنت در پادکست "اسمارت‌لس" از تجارب خود در صنعت فیلمسازی گفته است.

بلانشت که در سال ۱۹۹۸ نقش "ملکه الیزابت" را در فیلم "الیزابت" (Elizabeth) بازی کرده می‌گوید:‌ "همسرم به من گفت – ضمن اینکه او بسیار پشتیبان من است – اما شان، از نقش "ملکه الیزابت" من نام بردی، این اتفاق افتاد... در سال‌های گمنامی، وقتی فیلمی بازی می‌کردم بال درمی‌آوردم. ۲۵ سالم بود. این بود که همسرم گفت: "خیلی خوب است که این اتفاق برای تو افتاده، [اما] می‌دانی که پنج سال فرصت داری؟ اشکالی ندارد، می‌توانی به تئاتر برگردی.""

بلانشت اضافه می‌کند: "و بنابراین چیزی که همیشه به خودم می‌گفتم این بود، اینکه وقتی فرصتی پیش آمد بازی می‌کنم و پیشه دیگری هست که دوستش دارم و کار اصلی من است و در انتظارم."

به نوشته ۳۰نما، بلانشت که به‌تازگی در "بالا را نگاه نکنید" (Don’t Look Up) "آدام مک‌کی" و "کوچه کابوس" (Nightmare Alley) "گی‌یرمو دل تورو"‌ نقش‌آفرینی کرده، در بخش دیگری از مصاحبه می‌گوید دیدن فیلم‌های خودش "مشقت‌بار" است.

 

کیت بلانشت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین