کد خبر: 64420 A

بازیگر نقش حضرت عباس فیلم رستاخیز از دیده نشدن این فیلم و اکران مظلومانه آن حسرت می خورد.

ایران آرت: بهادر زمانی، بازیگر نقش حضرت عباس(ع) در فیلم سینمایی «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش مطرح کرد که از اکران مظلومانه این اثر ناراحت است.

این بازیگر در گفت‌وگویی با مهر درباره اکران اینترنتی این فیلم سینمایی پس از سال‌ها وقفه در زمینه عرضه عمومی این فیلم و تأثیر آن بر پیشنهاد نقش‌های جدید برای بازیگری هم گفت: اواخر اسفندماه این فیلم بالاخره به اکران آنلاین رسید. با توجه به همزمانی با تعطیلات نوروز چندان انتظار نداشتم با واکنش سریع اهالی سینما مواجه شوم. در عین حال در شرایطی هم هستیم که کارگردانانی که پرکار هستند و هر سال یا هر2 سال یک فیلم می‌سازند، ترجیح می‌دهند با عوامل آشنای خودشان کار کنند و خیلی سخت به ورود چهره‌های جدید تن می‌دهند. چند سال پیش اگر این فیلم اکران می‌شد شاید با پیشنهادهای بیشتری مواجه می‌شدم، اما هم‌اکنون شرایط تغییر کرده است.
وی همچنین توضیح داد: ‌« فیلم « رستاخیز»‌ یک پروژه چند میلیون دلاری بود که واقعاً انتظار نداشتیم چنین سرنوشتی در زمان اکران پیدا کند. احساس ما این بود که در زمان اکران فیلم، سراسر کشور پر از پوسترها و بیلبوردهای این فیلم و آنونس‌های متعدد آن در تلویزیون و فضای مجازی پخش می‌شود. از طرفی ناراحتم که پس از این همه سال، این فیلم اینقدر مظلومانه پخش شد و از طرف دیگر خوشحالم که به‌دلیل حساسیت‌های موجود روی نقش خودم، این فیلم بالاخره پخش شد. اگر این فیلم به‌صورت گسترده پخش و در دسترس همه قرار می‌گرفت، شاید بخشی از حواشی به‌خصوص برای شخص من، مجدد تکرار می‌شد.» 

 

احمد رضا درویش فیلم رستاخیز بهادر زمانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین