کد خبر: 64630 A

مامور آمریکایی می‌گوید در سال ۲۰۱۶ پس از مشاجره زوج معروف، با هرد مصاحبه و به دقت صورت او را بررسی کرده اما اثری از کبودی یا زخم ندیده است.

ایران آرت: اتفاقاتی که شش سال قبل در پنتهاوس "جانی دپ" و "امبر هرد" در لس‌آنجلس روی داد، طی روزهای سه‌شنبه (۲۶ آوریل) و چهارشنبه (۲۷ آوریل) این هفته در دادگاه شکایت ۵۰ میلیون دلاری دپ از همسر سابقش در ویرجینا به بررسی گذاشته شد.

در این جلسات، هرد، دپ و همه افراد دیگری که در دادگاه حاضر بودند چشم به مانیتورها دوختند تا ویدیوهایی را ببینند که به گفته "ملیسا سائنز" نمی‌توان بر اساس آن‌ها گفت که هرد "قربانی خشونت خانگی" است. سائنز که ۱۲ سال سابقه دارد جزئیات ورود به پنتهاوس زوج در حدود ساعت ۹ شب ۲۱ مارس ۲۰۱۶ را شرح می‌دهد. مأمور سائنز در پایان این بازدید، گزارشی ثبت نمی‌کند چرا که به اعتقاد او جنایتی اتفاق نیفتاده بود.

سائنز در ویدیویی از پیش ضبط شده اعتراف می‌کند که نه او و نه همکارش از منزل دپ و هرد تصویربرداری نکرده‌اند. او می‌گوید هرد با چشمان قرمز و در حال گریه کردن بوده با مأموران ارتباط چشمی برقرار نکرده است. در دادگاه شکایت دپ از "نشریه" سان به دلیل عدم وجود مدارک و تصاویر به اظهارات سائنز توجه زیادی نشده بود. در ادامه با پخش ویدیویی از خروج مأموران از پنتهاوس، سائنز این ادعای وکیل هرد را نمی‌پذیرد که به همکارش گفته است: "دیوانه‌وار بود."

 

amber-heard-johnny-depp-trial-4-27-2

 

به گزارش ۳۰نما، ژوئیه سال ۲۰۱۶، و نزدیک به دو ماه پس از این اتفاق، سائنز می‌گوید با هرد مصاحبه و به دقت صورت او را بررسی کرده اما اثری از کبودی یا زخم ندیده است. سائنز شش سال قبل گفته بود که هرد صدمه ندیده و  هیچ شکایتی علیه آقای دپ نداشته است.

در بخش دیگری از دادگاه سه‌شنبه، "دکتر شنان کری" به دادگاه گفته بود که هرد را دارای اختلال شخصیتی مرزی (BPD) و اختلال شخصیتی نمایشی (HPD) است. کری پس از یک جلسه ۱۲ ساعته با بازیگر در اواخر سال گذشته به چنین نتیجه‌ای رسیده است. او ادعا می‌کند که یک آزمون روان‌شناسی برای هرد ارائه کرده و این بازیگر به ۵۶۷ عبارت پاسخ درست یا غلط داده است.

کری می‌گوید مبتلایان به اختلال شخصیتی مرزی "می‌توانند رفتار خشونت‌آمیزی نشان دهند و پرخاشگر باشند."

امبر هرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین