کد خبر: 64725 A

پرویز پرستویی، دختر پرویز پرستویی

در پی انتشار تصاویر و انتساب آن به دختر پرویز پرستویی، شکواییه‌ای در این زمینه از سوی این بازیگر علیه کسانی که این کلیپ را منتشر کرده‌اند مطرح شده است.

ایران آرت: سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی و فرهنگی پلیس فتا انتظامی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص انتشار کلیپی در فضای مجازی و انتساب آن به دختر آقای پرویز پرستویی اظهار داشت: کلیپ منتشر شده هیچ ارتباطی به دختر آقای پرویز پرستویی ندارد.

 معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا اعلام کرد: در پی انتشار تصاویر و انتساب آن به دختر آقای پرویز پرستویی هنرمند محبوب کشور، شکواییه‌ای در این زمینه از سوی آقای پرستویی علیه کسانی که این کلیپ را منتشر کرده اند مطرح شده و پلیس فتا نیز پیگیر این موضوع است.

وی گفت: دختری که در فیلم منتشر شده حضور دارد هویت معلوم دارد؛ وی سحر علیشاهی است که در کشور آمریکا سکونت دارد و هیچ ارتباط سببی و نسبی با پرویز پرستویی ندارد.

 سرهنگ پاشایی اعلام کرد: این کلیپ با اهداف مغرضانه منتشر شده و با توجه به شکایت قضایی آقای پرستویی علیه افرادی که این کلیپ را منتسب به خانواده وی کرده و جریان‌سازی مغرضانه را شروع کرده‌اند پلیس فتا نیز وارد این موضوع شده و پیگیر این پرونده است.

 

پرویز پرستویی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین