کد خبر: 64891 A

رضا عطاران، عادل فردوسی پور، ناصر طهماسب، برنامه نود

امروز رئیس صدا و سیما گفته های عجیبی درباره مشکل عادل فردوسی پور برای بازگشت به برنامه نود مطرح کرد.

ایران آرت: رسانه ها خبر می دهند پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما گفته است فکر نکنید با یک امضای طلایی جبلی عادل فردوسی پور می تواند به تلویزیون برگردد.

جبلی در جمع دانشجویان در مورد حضور مجریان و بازیگران سرشناس در تلویزیون گفت: هیچ منعی برای فعالیت آقای عطاران، طهماسب و حیاتی نیست. آقای حیاتی از دوستان من است و ٣٠ سال با او همکاری کرده ام و اکنون بازنشسته است و هیچ مانعی برای فعالیت او نیست و درخواست می کنم در صورت تمایل با ما همکاری کند. ممنوعیتی برای فعالیت آقای طهماسب هم در تلویزیون وجود ندارد. کلاه قرمزی ثبت شده صدا و سیماست. ما امسال قرار بود که در خدمت آقای طهماسب باشیم که مسئله‌ای برای ایشان پیش آمد.

وی ادامه داد: ملاک عزل و نصب اتفاقاتی مانند موضوع آقای فردوسی پور نیست و هر مدیری در معرض تغییر است، حتی خود من. با هیچ مدیری عقد اخوت نبسته ایم و عزل و نصب مطابق عملکرد مدیران است.

وی درباره عادل فردوسی پور گفت: موضوع فردوسی پور در دوره من نبود اگر در دوره من بود همه تلاشم را می‌کردم که این اتفاق نیفتد. از آن داستان سه سال گذشته و من الان مسئولیت را گرفته‌ام. الان میراث دار وضعیتی هستم و همه می‌خواهند درستش کنم. فکر می‌کنند با یک امضای طلایی جبلی درست می‌شود اما اینگونه نباید دید. بحث دو طرفه است. او هم باید بازی تیمی را بپذیرد. قواعد دو طرفه را بپذیرد. سرمربی هم باید قدر بداند. در این مسأله خاص هم فردوسی پور نظرات خاص خود را دارد فارغ از اشخاص می‌گویم باید اصول مدیریتی را دید. نمی‌خواهم پاسخ دیپلماتیک و سربسته بدهم. خودم با فردوسی پور صحبت کرده‌ام.

وی ادامه داد: چقدر می‌توانیم امیدوارم بمانیم؟ باز هم می‌گویم مسأله دو طرفه است ولی وقتی آنتن در اختیار حتی یک هنرمند قرار می‌گیرد می‌رود و مثلاً پشت سرش را نمی‌بیند. مدیریت چهره‌ها بسیار حساس است.

وی درباره ساترا گفت: قانون اساسی جمهوری در اصل ۴۴ همه چیز را مشخص کرده است. صداوسیما قابل واگذاری نیست مسئولیت‌های تلویزیون قابل واگذاری نیست و هرگونه تولید محتوا براساس قانون اساسی به عهده صداوسیماست. هرگونه فعالیت صوت و تصویر در فضای فراگیر بر عهده صداوسیماست تا زمانیکه قانون حاکم است. انشالله بتوانم از ظرفیت پلتفرم‌ها برای ارتقای آنتن هم استفاده کنیم.

عادل فردوسی پور برنامه نود رضا عطاران پیمان جبلی ناصر طهماسب
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین