کد خبر: 64966 A

جانی دپ، امبر هرد

دپ درخواست غرامت ۵۰ میلیون دلاری کرده بود، اما هیأت منصفه هرد را ملزم به پرداخت ۱۵ میلیون دلار کرد.

ایران آرت: جانی دپ در پرونده شکایت علیه همسر سابقش "امبر هرد" سرانجام پیروز شد و هیئت منصفه رای به دریافت غرامت ۱۵ میلیون دلاری برای او صادر کرد.

دادگاه در نهایت حکم به پرداخت ۱۰ میلیون دلار غرامت و ۵ میلیون دلار غرامت جزایی در دعوای افترای مطرح شده توسط "جانی دپ" علیه همسر سابقش "امبر هرد" داد. 

 هیئت منصفه همچنین "امبر هرد" را نیز مستحق دریافت ۲ میلیون دلار غرامت دانست. 

به گزارش ایسنا، "جانی دپ" بازیگر ۵۸ ساله آمریکایی شکایتی علیه "امبر هرد" در دادگاه ویرجینیا طرح کرده بود و خواهان دریافت غرامت ۵۰ میلیون دلاری شده بود چرا "امبر هرد" مدعی شده بود در طول مدت سه ساله ازدواج با "جانی دپ" مورد سو استفاده قرار می‌گرفته اما "جانی دپ" در شکایت خود اعلام کرده بود این اتهامات ضربه بزرگی به حرفه او به عنوان یک بازیگر وارد کرده و خواهان دریافت غرامت شده بود در نهایت دادگاه نیز رای به پیروزی او در این پرونده داد. 

این شکایت به نامه سرگشاده‌ای اشاره دارد که "امبر هرد" ۳۵ ساله در سال ۲۰۱۹ در واشنگتن پست منتشر کرد و در آن نوشت که او به یک شخصیت عمومی نماینده آزار خانگی تبدیل شده است. البته او در این نوشته نامی از دپ یا جزئیات آن ذکر نکرده است، اما همچنین گفته او تمام خشم زنان که از آن صحبت می‌کنند را تجربه کرده است.

"جانی دپ" پیش از این شکایتی نیز علیه روزنامه انگلیسی سان مطرح کرده بود که در مقاله‌ای او را فردی توصیف کرده بود که همسرش را کتک می‌زند و در نهایت قاضی حکم داد مطالب منتشر شده در این گزارش تا حد زیادی درست بوده است.

"جانی دپ" که یکی از ۱۰ بازیگر پردرآمد سینما محسوب می‌شود، پس از حواشی چند سال اخیر نقش خود را در سری فیلم‌های "دزدان دریایی کارائیب" و "جانوران شگفت‌انگیز" از دست داده است و تمایل کمپانی هالیوودی برای همکاری با او کاهش یافته بود.

جانی دپ امبر هرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین