کد خبر: 64970 A

جانی دپ، امبر هرد

خانم بازیگر می‌گوید: از اینکه در این پرونده بازنده شدم غمگینم. اما حتی غمگین‌ترم از اینکه ظاهراً به عنوان یک آمریکایی حقی که تصور می‌کردم از آن برخوردارم را از دست داده‌!

ایران آرت: امبر هرد به رأی دادگاه ویرجینیا اعتراض خواهد کرد. «الافر هال» سخنگوی هرد به «نیویورک تایمز» می‌گوید این بازیگر قصد دارد به رأی دادگاه معترض شود. جانی دپ همسر سابقش هرد را به نشر اکاذیب در «واشینگتن پست» متهم کرد و چهارشنبه شب با رأی هیأت منصفه برنده شد.

اعضای هفت نفره هیأت منصفه هم دپ و هم هرد را مسئول افترازنی علیه یکدیگر دانستند و آن‌ها را به پرداخت جریمه‌های نقدی ملزم کردند. دپ از هرد به دلیل نشر اکاذیب در «واشینگتن پست» ۱۵ میلیون دلار دریافت می‌کند. هیأت منصفه اظهارات هرد را نادرست و «قصد اضرار» علیه همسر سابقش دانست. این هیأت از سوی دیگر دپ را مسئول افترازنی به هرد توسط وکیل سابقش در مصاحبه‌ای با «دیلی میل» می‌داند. «آدام والدمن» در آن مصاحبه اتهام خشونت خانگی هرد علیه دپ را «کلاهبرداری» خوانده بود. دپ برای جبران خسارت ۲ میلیون دلار به هرد پرداخت خواهد کرد.

به گزارش 30نما، هرد که بر خلاف دپ در دادگاه حضور داشت، پس از اعلام رأی با انتشار بیانیه‌ای گفت: «حتی بیشتر ناامیدم از معنایی که این رأی می‌تواند برای زنان دیگر داشته باشد. یک پسرفت است. زمان را به وقتی برمی‌گرداند که یک زن با اعتراض کردن تحقیر و شرمنده می‌شد. این مفهوم که اعمال خشونت علیه زنان باید جدی گرفته شود را پس می‌کشد.»

او اضافه کرده بود: «از اینکه در این پرونده بازنده شدم غمگینم. اما حتی غمگین‌ترم از اینکه ظاهراً به عنوان یک آمریکایی حقی که تصور می‌کردم از آن برخوردارم را از دست داده‌ام – حق سخن گفتن آزادانه و آشکارا.»

دپ در حال حاضر در نیوکاسل انگلستان به سر می‌برد و چند بار به همراه «جف بک» روی صحنه کنسرت رفته است. «سم فندر» خواننده بریتانیایی در شبکه‌های اجتماعی تصویری از خود در کنار دپ و بک به اشتراک گذاشته و می‌نویسد: «چند قهرمان مصمم.»

 

جانی دپ امبر هرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین