کد خبر: 65104 A

تام هنکس

هنکس در این ویدیو از هوادارانی که سعی در گرفتن سلفی و امضاء داشتند و همسر او «ریتا ویلسون» را تحت فشار قرار دادند خشمگین است.

ایران آرت: ویدیویی از «تام هنکس» که به هواداران مشتاق دیدار او تشر می‌زند در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. هنکس در این ویدیو از هوادارانی که سعی در گرفتن سلفی و امضاء داشتند و همسر او «ریتا ویلسون» را تحت فشار قرار دادند خشمگین است.

هواداران هنکس ۶۵ ساله و همسرش را در نزدیکی یک رستوران در نیویورک دیده بودند و آن‌ها را تعقیب می‌کردند. وقتی این دو به خودروی خود می‌رسند، ازدحام هواداران باعث شد که ویلسون لحظه‌ای تعادل خودش را از دست بدهد. ویلسون سپس رو برمی‌گرداند و فریاد می‌زند: «بس کنید.»

هنکس با دیدن این صحنه خشمگین می‌شود و به هواداران دستور می‌دهد که «گم شوید عقب.» این زوج سپس وارد خودرو می‌شوند در حالی که صدای یکی از هواداران به گوش می‌رسد که معذرت‌خواهی می‌کند.

به گزارش ۳۰نما، هنکس به زودی در فیلم «الویس» (Elvis) به کارگردانی «باز لورمن» در نقش «سرهنگ تام پارکر» مدیر برنامه‌های «الویس پرسلی» با بازی «آستین باتلر» دیده خواهد شد. این فیلم ۲۴ ژوئن در سراسر دنیا اکران خواهد شد.

 

تام هنکس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین