کد خبر: 65127 A

پل واکر، پیاده رو مشاهیر هالیوود، بازیگر، هالیوود

معمولا رسم است که ستاره‌ها روی پیاده‌روی مشاهیر قدم می‌زنند اما اینبار به هنرمندی ستاره داده می‌شود که دیگر در میان ما نیست؛ پل واکر بازیگر مشهور فیلم "سریع و خشن" که سال ۲۰۱۳ درگذشت.

ایران آرت: ستاره فیلم‌های اکشن "سریع و خشن" (Fast & Furious) در سال ۲۰۲۳ روی "پیاده‌روی مشاهیر هالیوود" یک ستاره دریافت می‌کند. بنا بر اعلام وبسایت رسمی "پیاده‌روی مشاهیر"، تنها یک مرتبه در سال به افراد درگذشته روی این پیاده‌رو ستاره تعلق می‌گیرد، اما واکر یکی از دو چهره‌های سینمایی است که پس از مرگشان ستاره می‌گیرند. "جوانیتا مور" نامزد اسکار و "جنی ریورا" خواننده نیز پس از درگذشتشان روی "پیاده‌روی مشاهیر هالیوود" ستاره دریافت کرده بودند.

"لوداکریس" از چندگانه "سریع و خشن" نیز سال آینده ستاره‌ای روی این پیاده‌رو دریافت خواهد کرد. واکر و "لوداکریس" در چهار فیلم همکاری کرده بودند.

به گزارش 30نما، واکر پاییز سال ۲۰۱۳ در یک سانحه رانندگی در سانتا کلاریتای کالیفرنیا درگذشت در حالی که فیلمبرداری "سریع و خشن ۷" (Furious 7) را به پایان نرسانده بود. کیلب و کودی برادران واکر در این فیلم نقش شخصیت برایان را بازی کردند.

"وین دیزل" در مراسم افتتاحیه "سریع و خشن ۷" در سال ۲۰۱۵ گفته بود: "سال گذشته بازگشت به کار بسیار سخت بود. اما دیدم که "جیمز وان" با نبوغش بسیار مشتاق ادامه است... استودیو حاضر به همکاری بود اما نه به شکل عادی. آن‌ها می‌گفتند که تو را درک می‌کنیم و هر کاری از دستمان برآید برای تجلیل از برادرت پابلو انجام می‌دهیم."

 

پل واکر پیاده رو مشاهیر هالیوود سریع و خشن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین