کد خبر: 65188 A

بیلی آیلیش، برد پیت، امبر هرد

خواننده جوان پاپ می‌گوید: چرا داریم در مورد طلاق سلبریتی‌ها حرف می‌زنیم؟ این مزخرفات چه اهمیتی دارد؟ بگذارید خودشان حل و فصلش کنند. اینترنت گاهی خیلی به اعصاب من گند می‌زند.

ایران آرت: بیلی آیلیش چند هفته قبل روی صحنه کنسرتی در منچستر، ترانه جدیدی به نام «تی‌وی» را اجرا کرد که در بخشی از آن می‌آمد: «اینترنت با دیدن دادگاه ستارگان سینما وحشی شده، در حالی که حکم «رو علیه وید» را لغو می‌کنند.»

این خواننده ۲۰ ساله بی‌تردید به پخش زنده دادگاه «جانی دپ» علیه «امبر هرد» ارجاع می‌داد که به مدت شش هفته ذهن‌ها را تسخیر کرده بود تا جایی که به نظر می‌رسید مردم بیش از آنکه به لغو حکم «رو علیه وید» نگران باشند، به اعاده حیثیت دپ اهمیت می‌دهند.

آیلیش در مصاحبه با «ان‌ام‌ای» می‌گوید: «افسرده شده بودم از اینکه حق بدن خودم را از دست می‌دادم، و بعد به اینترنت مراجعه می‌کردم و می‌دیدم که مردم در مورد دادگاه اظهار نظر می‌کنند. این موضوع لعنتی چه اهمیتی دارد؟ زنان حق [حاکمیت] روی بدن خودشان را از دست می‌دهند، پس چرا داریم در مورد طلاق سلبریتی‌ها حرف می‌زنیم؟ این مزخرفات چه اهمیتی دارد؟ بگذارید خودشان حل و فصلش کنند. اینترنت گاهی خیلی به اعصاب من گند می‌زند.»

به گزارش ۳۰نما، این مصاحبه جمعه، ۲۴ ژوئن منتشر شد، روزی که دادگاه عالی ایالات متحده رسماً حکم «رو علیه وید» که حق سقط جنین را به زنان می‌دهد لغو کرد. ترانه «تی‌وی» در آخرین آلبوم آیلیش تحت عنوان «شادتر از همیشه» (Happier Than Ever) گنجانده نشده بود، اما خواننده هوادارانش را برای شنیدنش منتظر نگذاشت. او می‌گوید: «فقط می‌خواستم به ریشه‌هایم برگردم: آهنگ کوچکی با گیتار بیرون دهم و احساسی مثل گذشته داشته باشم. دلتنگ آن احساس و اجرای ترانه‌ای شده که هنوز کسی نشیده است.»

 

جانی دپ امبر هرد بیلی آیلیش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین